Suhoj Su-27 Flanker

511

Suhoj Su-27 Flanker

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

eh šta postavqaju kao spomenike...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

Pa bolje kao spomenik nego da trune negde na nekom groblju.



offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

ствар је у томе да они то постављају на споменик а ми прижељкујемо нешто тако.

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

Mi mozemo samo nesto tako da prizeljkujemo, ali nismo mi ti koji odlucujemo sta je dobro za nasu avijaciju. Ja...pa malo je reci da obozavam Su-27 familiju, ali draze mi je videti da je neki otisao u muzej ili kao spomenik, nego na groblju aviona.

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

ма то наравно, друга је поента упричи.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

Besovec AB
vezba "Ladoga-2016"

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Нисам дуго окачио коју слику сушки...Ево једне добре...

Тип: Сухой Су-27П (Т-10П)
Бортовой: RF-33754 / 95 тип тип
Россия - ВМФ, 28 марта 2016

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Ангола



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

sremac983 ::Нисам дуго окачио коју слику сушки...Ево једне добре...
Тип: Сухой Су-27П (Т-10П)
Бортовой: RF-33754 / 95 тип тип
Россия - ВМФ, 28 марта 2016


^^Objasnjenje za sliku
Citat:Today's pic of RuNAVY Su-27P that escorted general S.Shoigu Tu-154 and welcomed Typhoon BAP over Baltic-V.Savitsky

Snimak
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Почиње модернизација авиона Су-27 из базе Кримск.

Citat:4 первых машины на модернизацию всё-таки будут из Крымска: 34102, 36412, 36413 и 36514. Первый "Руслан" должен прибыть до 10 апреля.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1108 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 6 sakrivenih i 1037 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AirSremac, ALEKSICMILE, Andrija357, Atomski čoban, Bbbggg1979, Bickoooo, Bobrock1, bojan313, bokicacar, CHARLIE JA., Cvijo_ue, dankisha, Doc, Dogma21, doktor097, DonRumataEstorski, drimer, feanor, Flanker-G, g_g, Giskard, Great White, ILGromovnik, Ilija84, Istman, Kadzo, Kruger, leopard83, lord sir giga, ludvig 78, mainstream, MegaVLAdaR, Metanoja, Mihajlo, Milan A. Nikolic, mile33, Miler88, MILO-VAN, Mrav Obrad, nemkea71, Nomica, novator, OgnjenMitric, ozzy, Pekman, Pero, PlayerOne, precan, Roksi, sarma, shlauf, Sirius, SMF, Smiljkovich, Sonic, stegonosa, suton, t.e.m.p.l.a.r., Troja, Tvrtko I, vaci, Vanderx, zziko, Đurđevdan, 79693