Suhoj Su-57 Felon

422

Suhoj Su-57 Felon

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2012
  • Poruke: 1240

Лепо се види да му је постављен радар у репу.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • mack8 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2012
  • Poruke: 8

Try it now, hope it will work ( T-50-4 in high-rez)



offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

nice shot mack8....tnx mate

са ове слике се види да му је радар стварно постављен у репу, а не неки ометач....

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Odlicna slika za uocavanje odredjenih detalja iz tog ugla .

Recimo one `nadogradnje` na kormilu visine/dubine tj.horizontalcima ?
Zatim imamo (mada ogranicen) pogled na kabinu . Smile Sirokougaoni ILS(HUD) ali i 2 ( sigurno postoje 3) HDD/MFD u liniji na prednjoj instrument. tabli .Obratiti paznju na to kako su uvodnici vazduha skroz zatvoreni `klapnom-naplivom`.Dvostruka uloga te sekcije aviona.

Ima dosta toga .

offline
  • weez  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Apr 2011
  • Poruke: 1504
  • Gde živiš: Planet Earth

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Ruski prototip pete generacije borbenih zrakoplova Suhoj T-50 obavio je prvi let dugog doleta od proizvodne hale na ruskom Dalekom istoku do aerodroma u blizini Moskve, izjavio je zamjenik premijera Dmitry Rogozin.


offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Sta li Sergej postavlja na 2:00 ? Nesto poput GoPro kamere .Vidi se da je postavljen i monitor na instrument tabli .

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Камера...

offline
  • Pridružio: 16 Okt 2008
  • Poruke: 2245

Na portalu sdelanounas.ru postavljen je zanimljiv dokument u vezi T-50:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

U pitanju je tabela iz koje se vidi da je ERP T-50 oko 0,5m2, dok je ERP Su-30MKI oko 20m2.
Takodje, navodi se da je maksimalna brzina aviona, bez DS, cak 2100km/h.

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

сам ако тежи пун 37 тона...мало га претераше....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2411 korisnika na forumu :: 104 registrovanih, 6 sakrivenih i 2301 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acatomic, AMX72, Andrija357, Ares12356, bbogdan, BlekMen, bokicacar, Borski1977, BORUTUS, BOXRR, branko87, C-Gun, celik, Chileee, Cicumile, Cirkon, Citalac, Comyymoc, crnogorac, Dare, desmeki, djonsule, Djordje29, Dorcolac, Duk011, Dusko_Dugousko, Dzoni70, Džekson, EXIT78, g_g, glados, Goksi95, Gradjanin, Great White, Grebostrek, Guster25, HogarStrashni, ivan1973, ivran064, JimmyNapoli, JK, Jose, K a s p e r, K-1A, Kajzer Soze, Kalu128338, kljift, Kobrim, komenski, Kruger, Kvaka22, kybonacci, larix, Limeni91, LostInSpaceandTime, ludvig 78, Marko Marković, mercedesamg, milanpetkovicv, milenko crazy north, milimoj, MiljanXD, MILO-VAN, mir, miso2709, Moldovan, monomah, mrm, nenad81, nixos, Ns1975, OgnjenMitric, Pekman, Petar888, Piani Jazzer, Piicoki, proka89, RD84, Reddot, redstar72, rodoljub, S-G, samsung, sasakrajina, Sevatar, skok, Smiljkovich, sovanova95, StankoVrankovic, stegonosa, theNedjeljko, tomigun, trutcina, VaRvArI 85, VJ, vladetije, Vladko, vpetrovic, vrgudinac, wolf431, wolverined4, XBMC, Zastava, zokikurir