Kapitulacija Vojske kraljevine Jugoslavije

32

Kapitulacija Vojske kraljevine Jugoslavije

offline
  • Pridružio: 20 Sep 2014
  • Poruke: 1966

Личи на Do-24



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12014

Bogoslave jel bilo njih u Jugoslovenskoj mornarici? Ne mogu da iskopam spiska hidroaviona.



offline
  • Pridružio: 20 Sep 2014
  • Poruke: 1966

Колико знам, није. Али је била једна ескадрила немачког РВ на Јадрану.

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12014

Jel ucestvovala u Aprilskom ratu? Izvini sto te gnjavim.

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20864

Napisano: 05 Apr 2020 17:39



Dopuna: 06 Apr 2020 15:38







[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8010

Napisano: 06 Apr 2020 17:16

A ovo su Rusi?

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 06 Apr 2020 17:33

Ovako je to izgledalo uživo

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20864

boksi ::Napisano: 06 Apr 2020 17:16

A ovo su Rusi?

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


То су Бугари приликом преузимања власти од Немаца у окупираном Скопљу.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8010

VJ ::boksi ::Napisano: 06 Apr 2020 17:16

A ovo su Rusi?

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


То су Бугари приликом преузимања власти од Немаца у окупираном Скопљу.


Hvala na odgovoru, fotka je crno bela pa mi delovalo da je Ruska trobojka na prvoj slici,cirilicni natpisi pa pomislih negde u Srbiji.Znam da je i Bela Garda bila na strani Nemaca u Jugoslaviji.

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20864

Нема на чему.
Ако се добро сећам, све фотке у том посту су из Македоније, а Руски заштитни корпус није био присутан у том делу окупиране Србије, уосталом он има засебну тему..
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20864

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1186 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 9 sakrivenih i 1098 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ares89, Avalon015, bladesu, bojanM84, bojcistv, Bosnjo, C-Gun, Clouseau, Deki Duga Devetka, delboy, dendrit86, Dioniss, djonsule, dunavzed, dushan, DuškoMraz, Fabius, feanor, gobrad, Grebostrek, Hans Gajger, howyesno, jalos, K-1A, Kajzer Soze, Kaplar2, KimiMR, Koplje, krkalon, Kvaka22, lord sir giga, Lucije Kvint, luka1978, m94j, MagicniHerpes, Makarid, MIKULENCE, Milos ZA, milos97, Mitch22, mocnijogurt, Niki2024, nuke92, oblivion, oddsock, orfanel, Otto Grunf, Parker, Petar25, Petjan, Piani Jazzer, ping15, Plavi1, Podgoritza, Remain, repac, RJ, S-G, saputnik plavetnila, Seeker, Sharpshooter, Singidunumac, Sone0883, ssekir75, stagezin, stegonosa, Stoilkovic, synergia, Tribal, vaci, vathra, VBoss, Velibor Radoja, VJ, vzd1389, Walter Kurtz, wulfy, zemljanin, zlaya011