|
Poslao: 06 Avg 2010 11:45
|
offline
- Pridružio: 14 Jun 2010
- Poruke: 866
|
Ocigledno je moguce da zemlje koje su clanice NATOa mogu kupovati ruske transporne helikoptere.Mislim kad vec ameri zele,sad je potpuno razumljivo zasto su hrvati i cesi to uradili.Mada su dobili neke osiromasene helikoptere sto se tice elektronike.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 06 Avg 2010 12:29
|
offline
- SRDJAN254

- Super građanin
- Pridružio: 04 Maj 2010
- Poruke: 1025
- Gde živiš: Gore iznad oblaka...
|
hrvati si to dobili na osnovu duga...pa naravno ni rusija nije sto je nekad bila sad je to moderna drzava.pa znate da amerikanci za isporuku velikog tereta u svemir koriste ruske rakete ENERGIJA...sad je sve u lovi,negledas od koga je nego kakvog je kvaliteta i sta dobijas...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Avg 2010 12:39
|
offline
- Pridružio: 14 Jun 2010
- Poruke: 866
|
Jesu hrvati to dobili na osnovu duga.To je tacno.Samo sto su oni ocekivali nesto mnogo savremenije u kabini.U tome je stos.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Avg 2010 13:37
|
offline
- DENIRO

- Ugledni građanin
- Pridružio: 27 Feb 2009
- Poruke: 455
- Gde živiš: Beograd
|
Zavrsen remont..
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Avg 2010 13:55
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
K-dant je rekao da ce biti dovoljno 10-12 ukupno.
Na zalost jos uvek nase Mi-17-ce ne lete jer nema obucenih pilota. Obuku ce verovatno sprovesti ljudi iz MUP-a.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Avg 2010 14:09
|
offline
- Dicus

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Okt 2008
- Poruke: 3110
- Gde živiš: Beogard
|
Ne, obuka se mora izvrsiti negde u inostranstvu, znaci ili Rusija ili neka okolna zamlja koja poseduje mi-17.
Idijotizam je to da se ljudi na skolovanje salju tek kada je remont zavrsen, umesto da se to uradilo dok je remont jos treajao...Ovako ce par meseci isticati resurs ispravnom helikopteru, koji ce biti prizemljen dok se piloti ne vrate sa preobuke....
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Avg 2010 17:13
|
offline
- Pridružio: 14 Jun 2010
- Poruke: 866
|
zixo ::K-dant je rekao da ce biti dovoljno 10-12 ukupno.
Na zalost jos uvek nase Mi-17-ce ne lete jer nema obucenih pilota. Obuku ce verovatno sprovesti ljudi iz MUP-a.
Izem ti drzavu u kojoj policijski piloti obucavaju vojne pilote.Katastrofa,sta drugo reci.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Avg 2010 17:51
|
offline
- berkut S-37
- Super građanin
- Pridružio: 07 Jul 2009
- Poruke: 1038
- Gde živiš: gde stignem
|
Ima li neko sliku policijskih MI-17 (ako ih uopste i imaju), jer vidim na sajtu MUP-a da iznajmljuju MI-17 za 168 000 din po satu... a iskreno nisam im nikad video MI-17, osim ovih sto su sad u vlasnistvu VS.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Avg 2010 18:13
|
offline
- Pridružio: 14 Jun 2010
- Poruke: 866
|
Zar je tolika razlika izmedju MI 8 i MI 17 da moraju piloti da idu na novu obuku.
|
|
|
|
|
|