|
|
|
Poslao: 22 Okt 2013 22:04
|
offline
- Sale

- Elitni građanin
- Pridružio: 30 Jul 2010
- Poruke: 1674
- Gde živiš: Z-moon
|
E, da ga 'bem... Sutra duva Košava, poletanje je prema Ledinama, teško da ću išta uspeti da slikam ...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Okt 2013 22:10
|
offline
- doktor1964

- Legendarni građanin
- Nebojša
- prodavac magle u penziji
- Pridružio: 23 Maj 2012
- Poruke: 2912
- Gde živiš: Niš bre
|
Kos93
Fotomontaža. Već duže vreme leti taj jedan jedini 373.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Okt 2013 22:56
|
offline
- Marko88

- Građanin
- Pridružio: 28 Maj 2011
- Poruke: 212
- Gde živiš: Nis
|
Dvojka na sletanju, spojene tri fotke. Izvinjavam se zbog zabune.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Okt 2013 00:02
|
offline
- filiphr

- Građanin
- Pridružio: 04 Feb 2011
- Poruke: 177
|
@zox-ni na sajtu MOD-a piše ovo
Citat:Први авион “Air Serbia” имаће пробни лет сутра, 23 октобра 2013. године, у 15.00 часова, током којег ће га пратити авиони Војске Србије. Том приликом, Војска Србије ће изводити активности у оквиру редовне летачке обуке - “праћење цивилног авиона”.
izvor
Ja ću biti na lokaciji u gradu, ukoliko uočim da lovci idu sa njime ka Nišu javiću ovde
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Okt 2013 00:10
|
offline
- wolf1

- Građanin
- Pridružio: 20 Mar 2012
- Poruke: 158
- Gde živiš: Nis
|
ne znam sto se tice sletanja migova na LYNI ali mislim da ce bar polukruzno iznad nas.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Okt 2013 07:57
|
offline
- Sale

- Elitni građanin
- Pridružio: 30 Jul 2010
- Poruke: 1674
- Gde živiš: Z-moon
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Okt 2013 08:12
|
offline
- zox-ni
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 23 Maj 2011
- Poruke: 28
- Gde živiš: Nis
|
Vazi Filipe posto necu biti kuci ali cu aktivno pratiti ovu stranu
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Okt 2013 09:10
|
offline
- Sale

- Elitni građanin
- Pridružio: 30 Jul 2010
- Poruke: 1674
- Gde živiš: Z-moon
|
Po onome što je najavljeno, meni izgleda da će L18 ispratiti samo povratak na NT.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Okt 2013 09:26
|
offline
- zox-ni
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 23 Maj 2011
- Poruke: 28
- Gde živiš: Nis
|
Ma znao sam ja da nismo mi te srece...samo se ponadamo kao jadnici najveci...
|
|
|
|
|
|