Nasi vojni avioni negde iznad nas

345

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

2+1 G4, malopre ... bili su prilično daleko, pa nije baš neki kvalitet.






offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

An-2 vrti iznad Niša.



offline
  • Pridružio: 11 Avg 2011
  • Poruke: 56

Ne znam zasto,ali nekako mi se ne cini da su Ruski.

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

И нису...

offline
  • Vladko 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 14 Apr 2010
  • Poruke: 16

Jutros oko 10:10h nisko preko Borče, dve Gazele i iza njih dva UH-60,odoše ka Pančevu. Kakav šok!!! Jezivo crni i neverovatno bučni, a inače je od jutros letelo svašta, izgleda da je neka vežba u pitanju. Nisam mogao da verujem očima šta sam video Very Happy

offline
  • Pridružio: 28 Jan 2011
  • Poruke: 178

progrmelo iznad kg,nisam vidio da li je g4 ili orao

offline
  • Pridružio: 11 Avg 2011
  • Poruke: 56

Ja htedoh da napisem da mi lici na Black Hawk,ali rekoh bolje da ne lupam.Evo moje slike sa zadnjeg aeromitinga.

offline
  • Pridružio: 04 Feb 2011
  • Poruke: 177

Sale ti si pravi spotter, slike su ti odlične! Smile Ziveli

offline
  • Pridružio: 28 Jan 2011
  • Poruke: 178

orao visoko kg

offline
  • Pridružio: 11 Avg 2011
  • Poruke: 56

AN-26 nisko,povratak u Batajnicu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 969 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 5 sakrivenih i 912 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., abramac, Antoni S, Arsenije, Bbbggg1979, bojanstros9, bojcistv, boranin45, Bubimir, BUDDAR70, celik, darionis, darkkran, Darth Malak, Dimitrise93, Duce, ekipo26, Feller, g_g, Goran_, gorankuba, Ir, Jeremiah, JOntra, Jozo74, Kakarotsvc, kihot, Krusarac, ljuba.b, LostInSpaceandTime, Magarac, Milos ZA, nnovakis, ObelixSRB, Papadubi, Pilence, PO1974, Posmatrac77OKB, RecA, ruma, Sarmat, sasics, sickmouse, Solunac na steroidima, synergia, Tafocus, uruk, VekiJ, Vlada78, vukajlo71, zeka013, zvomar