Nasi vojni avioni negde iznad nas

341

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • Vladko 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 14 Apr 2010
  • Poruke: 16

Leti se od jutros,pre 5 min, 2xMIG-29 ili 2xMIG-21 iznad Borče,dosta visoko,zbog jakog Sunca dosta je teško razlikovati ih,ali odaje ih zvuk Very Happy



offline
  • Pridružio: 04 Feb 2011
  • Poruke: 177

Pre pet minuta par kilometara juzno od Paracina, dosta nisko jedna Gazela



offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

Napisano: 09 Okt 2013 17:34

Posle vise od dve godine sigurno,tri gazele lete iznad Nisa zajedno Smile Ili nam je jenda dosla u goste ili je stigla sa remonta!

Dopuna: 09 Okt 2013 18:47

Evo ih i na nocnom,bas je lepo videti da imamo jednu vise Smile

offline
  • Pridružio: 04 Feb 2011
  • Poruke: 177

Napisano: 10 Okt 2013 12:37

Nislije jel ono pre 10tak minuta bila neka Cessna 172 iznad aerodroma?

Dopuna: 10 Okt 2013 20:33

Milina je gledati ove Gazele iznad Nisa Smile Lete ceo dan. Danas oko 17h jedan Mi-8

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2012
  • Poruke: 158
  • Gde živiš: Nis

@filiphr
mislim da jeste bila C172 ono juce.

upravo An2 iz desnog zaokreta na sletanje na pss11

offline
  • Pridružio: 28 Jan 2011
  • Poruke: 178

an 26 iznad kg

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2012
  • Poruke: 158
  • Gde živiš: Nis

An2 poleteo sa pss29 pa levi zaokret u juzni krug

offline
  • Pridružio: 11 Avg 2011
  • Poruke: 56

29-ka iznad Borce.Smile

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2009
  • Poruke: 152

offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5590
  • Gde živiš: Novi Sad

29-ка изнад Новог Сада око 11ч Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 948 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 13 sakrivenih i 858 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asparagus, Asteker, Avalon015, avijacija, Ba4e, bavar357, Belisarius, Bgd123, blatruc82, boxbole, BOXRR, Bubimir, Carl Gustaf, Cirkon, Citalac, crazydkure, Cvijo_ue, darkkran, deLacy, Despot1, dmitarche, Draganeli, duro1990duro, Gitzherai, Hans Gajger, HrcAk47, hyla, iceburn, Ikica977, Jager715510, Jester, kinderpingvin, Lester Freamon, Leteća Krofna, LostInSpaceandTime, Malahit, Marko Marković, marko.petrović92, Medojed, Milan Miscevic, Milos ZA, Mićko, mm1811, Mrav Obrad, museum, nebidrag, nekdo, nevjerna beba, Nikoletina Bursac, NislijaBre, Novakomp, OKT, Oscar, pajkan, panzerwaffe, pein, Pilence, procesor, Pururin, Qwertyuio, Risbo_Boris, S-G, sabros, Sharpshooter, skok, StalniPromatrač, stegonosa, stokssone, tomo2, Tvrtko I, Vlada78, Vrač, vrgudinac, Walter Kurtz, Zmajac, Zoca, 787