Srpsko višenamensko oklopno vozilo "Lazar"

636

Srpsko višenamensko oklopno vozilo "Lazar"

offline
  • Pridružio: 21 Mar 2005
  • Poruke: 1201
  • Gde živiš: Niš

yrraf ::E šta sve nećemo doživeti od Šilje Plutona. Neću da kačim video i da spamujem, ali evo ga screenshot. Moja montaža iz kantine (vizija Lazara 4) završi u njegovom videu kao zvaničan izgled Lazara 4. Zemljo otvori se.






Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 15 Maj 2019
  • Poruke: 1862

Eto videli smo na primeru M-80 da neka dogme mogu biti promenjeneTekst za link
...tako da bi možda bilo dobro da vidimo i pokazni model Lazara 3 sa okrenutim sedenjem i bez puškarnica i prozora i sa jednodelnom manjom rampom...



online
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8108
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Na despotu okreces kako hoces. Modularno

offline
  • Pridružio: 13 Apr 2010
  • Poruke: 80
  • Gde živiš: SRBIJA

Šta je sa kupolom?

offline
  • 13892 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 15 Jun 2009
  • Poruke: 1548

Za narednu godinu planirano je da Srbija osvoji tehnologiju proizvodnje nezavisnog vešanja tako da cemo verovatno tada videti novu verziju.

offline
  • HDMI 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 17 Jul 2019
  • Poruke: 332

Osim nezavisnog vesanja, novi Lazar 4, ce imati i laku ERU.

offline
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 1152

HDMI ::Osim nezavisnog vesanja, novi Lazar 4, ce imati i laku ERU.
Еру Ојданића Very Happy Шалим се, да ли су ово лепе жеље или проверене информације?

offline
  • Elektroteh. automatike
  • Pridružio: 28 Dec 2011
  • Poruke: 695
  • Gde živiš: Novi Sad

HDMI ::Osim nezavisnog vesanja, novi Lazar 4, ce imati i laku ERU.

А иначе Лазар 3 нема независно вешање? Bebee Dol

offline
  • HDMI 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 17 Jul 2019
  • Poruke: 332

Kurjaka dobijamo zajedno sa licencom za nezavisno vesanje.To vesanje ce se proizvoditi kod nas ,za Milosa,Lazara,Kurjaka, i gde bude trebalo.

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12019

A od koga je ta licenca?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1821 korisnika na forumu :: 19 registrovanih, 0 sakrivenih i 1802 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, bigfoot, Bo96, doragan, goxin, Jester, jon istvan, Lance Guest, LjubisaR, LostInSpaceandTime, Lotus, maksi007, milanstankovic087, Mićko, Parker, tomigun, vaci, Velibor Radoja, Vlado82