Kineske vazduhoplovne snage

147

Kineske vazduhoplovne snage

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 1529

Lieutenant ::ray ban11 ::ljudi moji ima li kraja ovom redu? Mr. Green


ima ih 20tak ako sam dobro prebrojao

Nekako mi oni dalje od 6-og deluju kao "ubačeni" nisam siguran ali možda je "montage"



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16327
  • Gde živiš: Lublana

Loš fotošop.



offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 1529

jazbar ::Što tu ima logika veze ako avion ne valja?
Jel ima nekog razumnijeg objašnjenja od "nevalja" u kom segmentu ili kao celina ...ima li neki dullji opis..toga što ne valja

offline
  • Boskovic
  • IT-Programmer
  • Pridružio: 26 Feb 2009
  • Poruke: 1079
  • Gde živiš: Zasad u Svedskoj

Montage nije jer u pitanju su isti avioni s drugom bojom kao i sto vidis.
I 17 aviona ima na slici sad nemogu vam reci koja je tacno baza ali provericu pa cu javiti Smile

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16327
  • Gde živiš: Lublana

Pa avionika ne valja niti ponašanje u vazduhu ako se uspoređuje sa originalom.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 1529

jer koliko sam ja shvatio to je licencni(licence by) 27

offline
  • Boskovic
  • IT-Programmer
  • Pridružio: 26 Feb 2009
  • Poruke: 1079
  • Gde živiš: Zasad u Svedskoj

Jazbar nemam nista protiv sad ocemu je prica a kao sto te besotted pitao imas li potvrdu ove informacije???

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16327
  • Gde živiš: Lublana

Kao što rekoh ako nađem staviću link. Nemogu imati sve u glavi niti sve ne bilježim što pročitam.

offline
  • Boskovic
  • IT-Programmer
  • Pridružio: 26 Feb 2009
  • Poruke: 1079
  • Gde živiš: Zasad u Svedskoj

izvinjavam se jazbar nisam video da si bio napisao.

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16327
  • Gde živiš: Lublana

Nema frke, nadam se da će možda i neko drugi to pronači i staviti link.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3603 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 11 sakrivenih i 3501 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 9k38, Akiro, Apok, Avalon015, bankulen, blue, bokicacar, borya90, brandža84, Bubimir, C-Gun, Car89, Cigi, Comyymoc, curiosity, cuvarkuca, darkkran, dekan.m, djonsule, Djota1, DJUNTA, Dolinc, DonRumataEstorski, Dovla 1980, Džekson, Flanker-G, galijot, geo.dule, Giskard, Glavonja049, Grebostrek, Hans Gajger, ikan, Ilija84, Ir, jalos, Jaz, JK, K a s p e r, K2, Karaula, kori, Kruger, Lance Guest, LostInSpaceandTime, lukac, marko308, Mihailo Gazdić, miki kv, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, miljannis, MILO-VAN, milos97, mirkoro, mishkooo, momcilob55, Papadubi, Parker, PenzosGSP, Permaldar, pirke96, pobeda, porticco, raptorsi, Ray1973, repac, Ripanjac, rovac, Sale0501, saputnik plavetnila, sekretar, shiro, skok, Smiljkovich, Sone0883, T55, Tvrtko I, v82, vathra, Vica1958, Vlada1389, Vlada76, Vladoj, vrgudinac, Witcher, wolverined4, Zastava, Zorge, Đurđevdan