Kineske vazduhoplovne snage

153

Kineske vazduhoplovne snage

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2010
  • Poruke: 360

Da li znate da kinezi rade na svom nosaču aviona, možda je već i završen i na ispitivanjima?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33465

Ching Kuo ::Da li znate da kinezi rade na svom nosaču aviona, možda je već i završen i na ispitivanjima?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Da, culi smo za taj brod [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

F-7 Sri Lanke

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2007
  • Poruke: 732

Ching Kuo ::Da li znate da kinezi rade na svom nosaču aviona, možda je već i završen i na ispitivanjima?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Da si ovo pitao na forumu Blic zene,pa i da te razumem. Very Happy Very Happy

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2010
  • Poruke: 360

Koliko je F-7 u stvari bolji od 21ca? Question

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2009
  • Poruke: 3843
  • Gde živiš: JAGODINA

50%-100%, a ove poslednje serije otprilike neuporedivo bolje... Prelistaj temu od početka, naići ćeš na gomilu interesantnih stvari. Wink

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

I nisu bas za poredjenje. Kad je razvijena poslednja verzija MiG-21? bis je poleteo jos 1971. Ovde ne racunam MiG-21-93 ili MiG-21-2000.

A J-7E/G se do skora proizvodio. Za izvoz jos uvek.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33465

Chinese Air Force Employment Concepts in the 21st Century

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko procita, svaka cast Wink

offline
  • Boskovic
  • IT-Programmer
  • Pridružio: 26 Feb 2009
  • Poruke: 1079
  • Gde živiš: Zasad u Svedskoj

Malo svezih kineza slike su na JF-17icu i na J-11icu


Dopuna: 08 Mar 2011 20:04

Let J-10ke Razz

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

SK i UBK

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1744 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 8 sakrivenih i 1654 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Avalon015, Bbbggg1979, berste23, bojan_t, BOXRR, Bubili, Chainsaw, Colt D, Comyymoc, curiosity, deLacy, Demi87, Dixtrix, djuradj, Dogma21, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dovla 1980, dragoljub11987, ElGenius, Feller, Gheljda, gost321, gripen, Imperator_Aleksandr_lll, Istman, ivan979, ivan_8282, Jager715510, Jeremiah, Jester, JohnDoe, K a s p e r, klepesina, Macalone, Michellefromrezistance, milanpb, Mirage 2000N, Mićko, Moldovan, mrdaak, mrvica78, Muki 123, nelezele, nightwish 01, nixos, oldtimer, Orc, Papadubi, Pekman, Pero, Piicoki, PuškeiPlavuše, radza1, rajkoplje, raster12, Ray1973, Remain, rovac, S-G, Sagotolio, saputnik plavetnila, Shinobi, Simonsen23, SirOliver, Slingshot, Tandrkalo, Tvrtko I, umpah-pah, v82, Valter071, Vatreni Zmaj, vazduh, wulfy, Zoran1959, Zorge, Zrcalo, zule2, šumar bk2, 79693, 223223