Kineske vazduhoplovne snage

193

Kineske vazduhoplovne snage

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Joj dobrih maketa.... Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

Pakistanski K-8
Dubai



offline
  • DEMIR  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 03 Nov 2011
  • Poruke: 328
  • Gde živiš: Mesto gde se najmanje radi a najbolje zivi...Novi Pazar

Jel Kina penzionisala svoje j 7?

online
  • Pridružio: 05 Apr 2009
  • Poruke: 3843
  • Gde živiš: JAGODINA

Nije još, ali ih ne proizvodi više...

offline
  • DEMIR  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 03 Nov 2011
  • Poruke: 328
  • Gde živiš: Mesto gde se najmanje radi a najbolje zivi...Novi Pazar

Kolika je njihova cena?

online
  • Pridružio: 05 Apr 2009
  • Poruke: 3843
  • Gde živiš: JAGODINA

Pa i to je diskutabilno, pošto ga nikada nikome nisu prodavali...
Npr. za njihovu vojsku Apač košta 15-18M$, Indiji ih prodaju za oko 80M$ čini mi se.
A-10 za njih je koštao dok se proizvodio oko 12M$ (cena iz 1994).

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16329
  • Gde živiš: Lublana

CHARLIE JA. ::Nije još, ali ih ne proizvodi više...
Što još kinezi serijski proizvode od borbenih aviona osim, JL-8, (JF-17), J-10, J-11?

offline
  • DEMIR  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 03 Nov 2011
  • Poruke: 328
  • Gde živiš: Mesto gde se najmanje radi a najbolje zivi...Novi Pazar

CHARLIE JA. ::Pa i to je diskutabilno, pošto ga nikada nikome nisu prodavali...
Npr. za njihovu vojsku Apač košta 15-18M$, Indiji ih prodaju za oko 80M$ čini mi se.
A-10 za njih je koštao dok se proizvodio oko 12M$ (cena iz 1994).
Pitao sam za cenu j 7 Confused

online
  • Pridružio: 05 Apr 2009
  • Poruke: 3843
  • Gde živiš: JAGODINA

Napisano: 27 Nov 2011 17:58

DEMIR ::CHARLIE JA. ::Pa i to je diskutabilno, pošto ga nikada nikome nisu prodavali...
Npr. za njihovu vojsku Apač košta 15-18M$, Indiji ih prodaju za oko 80M$ čini mi se.
A-10 za njih je koštao dok se proizvodio oko 12M$ (cena iz 1994).
Pitao sam za cenu j 7 Confused


Ovaj, greškau kucanju... Pogubio sam se pa napisao za A-10... Embarassed
F-7 je bio od 7 do 12 M$ zavisno od opreme i načina plaćanja (keš ili kredit). Ziveli

Dopuna: 27 Nov 2011 18:00

jazbar ::CHARLIE JA. ::Nije još, ali ih ne proizvodi više...
Što još kinezi serijski proizvode od borbenih aviona osim, JL-8, (JF-17), J-10, J-11?


U toku je predserija JL-9 i završno ispitivanje za L-15.

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16329
  • Gde živiš: Lublana

Jeste sasvim sam zaboravio na JL-9, njega je kinesko vazduhoplovstvo izabralo umesto L-15.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1862 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 3 sakrivenih i 1808 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, A.R.Chafee.Jr., Akiro, alex71, ArchaBasha, Aristotle2002, Asteker, Ba4e, bestguarder, Bobrock1, CHARLIE JA., Comyymoc, dearg, desmeki, Dioniss, Djokkinen, Dogma21, draganca, drimer, Imperator_Aleksandr_lll, Insan, IvanMiletic, Khaless, mercedesamg, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Miler88, Nikoletina Bursac, Pavel Medved, Remain, rovac, ruma, sap, Spinosa, StankoVrankovic, superwhy, t.e.m.p.l.a.r., trutcina, vazduh, VBoss, veljko82, VJ, Vlad000, Vlada78, vlado_pg, Vrač, Walkers, Weah88, wolverined4, wulfy, zeka013