S-125M1T "NEVA"

32

S-125M1T "NEVA"

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

zanimljivi snimci. nikad ovako nesto nisam video.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Artiljerac
  • Pridružio: 07 Nov 2009
  • Poruke: 3113



Dopuna: 06 Nov 2010 9:42



offline
  • Pridružio: 07 Mar 2009
  • Poruke: 756
  • Gde živiš: Srbija, Beograd

Dejan84 ::

Dopuna: 06 Nov 2010 9:42



31.5. 1999 17:34 8. рд ПВО предпоследње гађање 250. рб.

online
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13026
  • Gde živiš: Srbija

Da ga je i ova druga raketa pogodila patosirao bi odma. Steta

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

31.5.1999 3. rd je imao neuspesno gadjanje sa dve neve

offline
  • Pridružio: 07 Mar 2009
  • Poruke: 756
  • Gde živiš: Srbija, Beograd

Mercury ::31.5.1999 3. rd je imao neuspesno gadjanje sa dve neve

Да, у 04:12...

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2008
  • Poruke: 139

3 Rd. od 250 Rbr. 1999 su dejstvovali sa manjom lansirnom rampom od dvije 2 rampe za dvije rakete, umjesto za 4 raketa zar ne?

Na F-117 su ispaljene 2 rakete, jedna promaši i detonator bojeve glave se ne aktivira, dok ga druga raketa tresnu u jedno o krila? Jel to tako ili nije?

Jer ja čuh raznorazne priče (često od Amerikanaca i Amerofila) kako 250 Rbr. slučajno (lol) obori F-117, šiljući gomilu raketa u vazduhu. Neutral

Što nemože bit tačno, jer "naš" S-125 sistem tada nije bio u stanje da vodi više od dvije rakete na jednom cilju jel to tačno? A bez navođenja šiljat 4 nevođene rakete (max. sa rampe) u vazduhu rezultira u nikakav pogodak jel ne? Takve šanse su vrlo male, jer ovo ipak nije artiljerija.

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

@zlatni Orao,imas temu o obaranju i knjigu(ratni dnevnik), zove se ,,Smena"

offline
  • Pridružio: 07 Okt 2005
  • Poruke: 453
  • Gde živiš: U stanu

Gde je mrmot da mu poklonim cokoladu?!

offline
  • Pridružio: 09 Apr 2005
  • Poruke: 121
  • Gde živiš: www.paralay.narod.ru

Shufle ::Mercury ::31.5.1999 3. rd je imao neuspesno gadjanje sa dve neve

Да, у 04:12...

Na visini od blizu 15.000m.
F-16C je odbacio podvesni rezervoar koji ga je malo i zastitio jer je vertikalni otklon -Eta- bio 19m, i sleteo u Tuzli.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1106 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 5 sakrivenih i 1010 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alke12, Apok, ArchaBasha, ArmFPGA, bax0904, bojan313, bojansmudja, bojcistv, bounty hunters, bufanje, BZ, carinko, Clouseau, deLacy, Djokislav, djuradj, Draganeli, drimer, dule10savic, dushan, dzada, Dzambas, Dzoni2412, Džekson, efektiva, Electron, foka106, Foxdie, Frunze, goxin, Helket, Hitri, ikan, jalos, Jaz, Jecmendo, Jeremija98, Kozara1, lanishtefm, Lep1na, Litostroton, ljuba.b, loon123, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, Medojed, mercedesamg, Mi lao shu, miki kv, Miler88, Milometer, Milos ZA, Mićko, Moldovan, monomah, nelezele, nemkea71, Niki2024, Nole, Nomica, OKT, Orlova, Oscar, Panter, PlayerOne, pobeda, Pururin, Radoslava, repac, Robin, royst33, saputnik plavetnila, sasics, Semberija, Sevatar, shone34, sickmouse, Sirius, Smiljkovich, Spreewerk, sspp, stegonosa, uruk, Velizar Laro, Vlada78, vrgudinac, wolf431, Zjmc, Žrnov, 79693