S-125M1T "NEVA"

37

S-125M1T "NEVA"

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37682
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Shufle ::
Неко у здрпу се играо са фотошопом Very Happy


Igralo se dete Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6368
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Друга слика на страни број 50 није монтажа.



offline
  • gloyer  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 23 Feb 2007
  • Poruke: 3761
  • Gde živiš: Banat

Мислиш на ово? :


Било би лепо да имамо и то.

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6368
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Да, на ту слику.
Сумњам да ми то "имамо". Могуће да су Р-73 са бустер ракетама само монтиране на лансер Неве, али без гађања то је само систем на папиру.

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12155
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

pa za vreme bombardovanja 3 divizion 250 rbr pvo nakacio je na pragu raketu sa mig 29 r73....radila je ko strela, ispalis i zaboravis...a domet dosta veci...i jos ne zracis na cilj....



lepo je to sto ljudi pokusavaju da mordenizuju te neve, ali ja mislim da smo ih odavno trebali penzionisati i kupiti neki modernji sistem...

pa valjda su zasluzile tu penziju....f117 i b2 pa zar je malo....

offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5575
  • Gde živiš: Novi Sad

Де може бити домет већи са Р-73 ? Објасни то мало

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12155
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

pa mislio sam ns strelu 2m, ne na nevu...
a mislim da sam i to napisao da ima je slicko no strela....se ne ponavljam

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 7992

Da li postoji mogucnost nadogradnje nasih neva osim u fotosopu kao u tekstu?

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8204

@boksi

Nesto slicno? Ono u tekstu i jeste nase, osim ako mislis na samohodne varijante iz Fotosopa.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 7992

Moze li neko da predstavi sta bi se desilo da je VJ 99 imala bar 2 baterije s 300 da li bi mogao vazdusni prostor SRJ da se odbrani kako govore da je taj sistem mocan?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 751 korisnika na forumu :: 43 registrovanih, 5 sakrivenih i 703 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Aleksandar Tomić, Asteker, Ben Roj, Betta, bojanM84, Brankojle, CHARLIE JA., Crazzer, Draganeli, gasha, gregorxix, ivan1973, jon istvan, Kapo64, KonstantinR, Kruger, ladro, ljuba.b, Milan A. Nikolic, Orc, Parker, raptorsi, RecA, ruma, Sagotolio, Sančo, Sarmat, Sase, sevenino, Siti2, SlaKoj, stefan95, stemark, strn, synergia, tehnika, uruk, v82, VekiJ, vladulns, Wehicle, yip314