Pištolji i revolveri (koji nemaju svoju temu)

345

Pištolji i revolveri (koji nemaju svoju temu)

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2013
  • Poruke: 328

Je li jos neko od vas imao problema sa ovom JHP municijom sa zastavinim TT ??



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Mar 2013
  • Poruke: 28

Česi, tj belot pravi streljivo za tt. U hr ga ima u prodaji i nije loš.. A ppu sa jhp zrnom meni ne šteka u zastavinom tt, doduše moj je sa grbom sfrj i prilično je star..



offline
  • Pridružio: 12 Jan 2013
  • Poruke: 328

Bellot ne radi JHP za tetejca. Vidjeli Česi da to ne prolazi kod TT da šteka pa i ne proizvode. PPU proizvodi, a nigdje nema za kupiti i to nešto govori o kvaliteti, da ne šteka sigurno bi bilo u svakoj prodavncii za kupiti kao FMJ zrno...

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 3753

felixTT ::Je li jos neko od vas imao problema sa ovom JHP municijom sa zastavinim TT ??
Ja sam imao problem sa Zastavinim i Radom TT-u kod JHP municije. Rekao bih vrlo uobicajena stvar i verovatno razlog zasto proizvodjaci izbegavaju taj tip municije. 1911 starije proizvodnje imaju isti problem.

offline
  • Pridružio: 27 Nov 2013
  • Poruke: 3083

felixTT ::Je li jos neko od vas imao problema sa ovom JHP municijom sa zastavinim TT ??

Mislim da u Srbiji niko nije video takvu municiju u prodaji.

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2387

Овде нисам успео да нађем у продаји 9пара са СП зрном а прави га ППУ.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2013
  • Poruke: 328

Napisano: 29 Okt 2015 21:18

Na sajmu oruzja u Srbiji ili u RS ne znam tacno, kolega kupio dva paketa po 50 komada, JHP PPU za tetejca...

Dopuna: 31 Okt 2015 11:07

Šta je rješenje ubacivati ručno metak u cijev i ispaliti???

online
  • Parker  Male
  • Zaslužni građanin
  • rudar
  • Pridružio: 15 Avg 2015
  • Poruke: 659

Izgleda - ne mozes uciti starog kera novim trikovima..
TT je to sto jeste, uzmi ili ostavi

U vezi ubacivanja rucno metak po metak, zar to nije u suprotnosti sa logikom. Takav metak ti ne treba za gadjanje u metu ili sta ti znam, to je metak koji koristis u situaciji kada treba realno nekog da oboris (dal' razbojnika ili medveda), tada sigurno neces ubacivati rucno metak po metak.. Jedino ako ces da ih ispucas u fazonu, aj kad vec imam da ih ispucam, ionako su nepouzdani

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2013
  • Poruke: 328

Moze biti metak u cijevi, bar prvi JHP

offline
  • Pridružio: 09 Sep 2015
  • Poruke: 1201

TT je nebezbedan sa metkom u cevi. Tako da je najbolje da zaboravis na tu pricu.

A i inace, cemu sluzi metak u cevi oruzja koje ne sme da se nosi izvan strelista.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1077 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 5 sakrivenih i 1012 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alex71, amonsrb, Andrija357, Apis Dr, b_z_b, Banovo Brdo, bbogdan, Brankojle, Chainsaw, crnirocko, dankisha, Dare, Djota1, doktor097, Dovla, Duce, gregorxix, ILGromovnik, ivan979, ivran064, jalos, Josef, K a s p e r, Khaless, ljubicad7, lord sir giga, miki69, milenko crazy north, Mitch22, Mićko, Nemanja Opalić, Nikolajevic, OgnjenMitric, Orc, ozzy, Pantelejmon, Panter, panzerwaffe, Parker, Petarvu, Pururin, raptorsi, repac, RiV, saputnik plavetnila, sekretar, Semberija, Sharpshooter, stegonosa, StrahinjicOgnjen, strn, Tvrtko I, Vatreni Zmaj, VekiJ, Vlada76, Vlada78, Witcher, xAlex2, zvomar