Vojna hrana

19

Vojna hrana

offline
  • weez  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Apr 2011
  • Poruke: 1504
  • Gde živiš: Planet Earth

Da sad ne čitam cijeli topic ako je već bilo govora nek me neko preusmjeri,da li netko zna šta je sa tvornicom -gotova jela 29-ti Novembar-,tj. dali još radi i ako da dali su ta jela još uvjek onako kvalitetna jel sa kime god pričam koje služio u JNA kaže da su te konzerve bile zakon!?!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

weez ::Da sad ne čitam cijeli topic ako je već bilo govora nek me neko preusmjeri,da li netko zna šta je sa tvornicom -gotova jela 29-ti Novembar-,tj. dali još radi i ako da dali su ta jela još uvjek onako kvalitetna jel sa kime god pričam koje služio u JNA kaže da su te konzerve bile zakon!?!

jesu, te konzerve su nekad bile najkvalitetnije u ondašnjoj SFRJ - osim njih, najbolje su bile one koje je pravio Carnex, PIK Vrbovec i Belje - ako se neko seti još nekih, slobodno nek napiše....
29-ti novembar doživeo je neslavnu sudbinu mnogih preduzeća....

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • weez  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Apr 2011
  • Poruke: 1504
  • Gde živiš: Planet Earth

RJ ::weez ::Da sad ne čitam cijeli topic ako je već bilo govora nek me neko preusmjeri,da li netko zna šta je sa tvornicom -gotova jela 29-ti Novembar-,tj. dali još radi i ako da dali su ta jela još uvjek onako kvalitetna jel sa kime god pričam koje služio u JNA kaže da su te konzerve bile zakon!?!

jesu, te konzerve su nekad bile najkvalitetnije u ondašnjoj SFRJ - osim njih, najbolje su bile one koje je pravio Carnex, PIK Vrbovec i Belje - ako se neko seti još nekih, slobodno nek napiše....
29-ti novembar doživeo je neslavnu sudbinu mnogih preduzeća....

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]




Hvala za odgovor,šteta za 29 Novembar,to je izgleda sudbina svega što je bilo dobro na ovim prostorima Sad

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2011
  • Poruke: 1540
  • Gde živiš: Subotica

verujte mi znam licno kako je jer mnoge koji su tamo radili znam a kraj fabrike svako malo prolazim... Sad

offline
  • Pridružio: 19 Avg 2010
  • Poruke: 1350
  • Gde živiš: NIŠ

RJ ::
jesu, te konzerve su nekad bile najkvalitetnije u ondašnjoj SFRJ - osim njih, najbolje su bile one koje je pravio Carnex, PIK Vrbovec i Belje - ako se neko seti još nekih, slobodno nek napiše....




(nije baš bio ovaj logo) ali setite se sardina "Smr......!"

offline
  • weez  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Apr 2011
  • Poruke: 1504
  • Gde živiš: Planet Earth

Napisano: 23 Maj 2011 19:36










-desertna čokolada- Zaljubljen








Dopuna: 23 Maj 2011 20:06

i ovo je vjerovatno bitni dio sdo-a

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113964

Uradi sam Mr. Green

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16329
  • Gde živiš: Lublana

Hehehe, ašovčić dobro posluži za prženje jaja ili ćevapa... Dobra ideja samo ga treba oprati prije upotrebe i na njemu nesme biti boje.

offline
  • Puch  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 29 Sep 2008
  • Poruke: 608
  • Gde živiš: Slovenija

Od onih slika SDO sve čovjek postane gladan.

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7404

Puch ::Od onih slika SDO sve čovjek postane gladan.

Slažem se!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1080 korisnika na forumu :: 12 registrovanih, 4 sakrivenih i 1064 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, cole77, drale12, Ezbuck, kaskadija, knutveliki, Lotus, Milos82, Nobunaga, shiro, Zastava, zziko