|
Poslao: 17 Sep 2012 17:14
|
offline
- fantom_S

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Avg 2011
- Poruke: 3684
- Gde živiš: treći kamen od sunca
|
Значи може се набавити код нас ( баш ЕЗ, не ЦЗ 99)?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 17 Sep 2012 17:15
|
offline
- ALBION101
- Legendarni građanin
- Pridružio: 12 Jan 2011
- Poruke: 3753
|
Svojevremeno je moglo a da li jos uvek imaju neki na zalihama nisam siguran posto su u Americi prekinuli prodaju.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Sep 2012 17:20
|
offline
- sremac983

- Legendarni građanin
- Neimar i savremeni farmer.
- Pridružio: 24 Nov 2010
- Poruke: 12167
- Gde živiš: U sremu voljenome...
|
ова га компаниај продаје у америци још увек...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Sep 2012 17:31
|
offline
- ALBION101
- Legendarni građanin
- Pridružio: 12 Jan 2011
- Poruke: 3753
|
Mozes da ga nadjes kod dilera ako im je nesto ostalo na lageru ali su ponovo izgubili distributera.Davidson ga vec sest meseci nema na listi a ko i kada ce preuzeti distribuciju ostaje da se vidi.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Sep 2012 19:57
|
offline
- Pridružio: 23 Jun 2011
- Poruke: 222
- Gde živiš: Beograd
|
fantom_S ::Значи може се набавити код нас ( баш ЕЗ, не ЦЗ 99)?
ima kod nas ez a preporucujem ti ez40 ,a razlika izmedju cz-a i ez-a nije samo estetska
najbolje da ga kupis direktno u zastavi ,(naj jeftinije) jos kad je neki sajam tada jos i popust
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Sep 2012 21:06
|
offline
- Pridružio: 19 Mar 2010
- Poruke: 317
|
fantom_S ::" Manual before use read owners"
Мислим да је ствар у томе што Јода ради за Заставу!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Sep 2012 21:14
|
offline
- AcaNik

- Elitni građanin
- Pridružio: 06 Feb 2010
- Poruke: 2387
|
боље ти је да купиш у заводу за жигосање. то ти је изнад заставе. ту можеш и да га пробаш одмах
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Sep 2012 21:28
|
offline
- Recce
- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 18 Apr 2011
- Poruke: 6367
|
sremac983 ::...нема велике разлике између њега и оригиналног ЦЗ99....разлика је само визуелна...
Istina, razlike su uglavnm kozmeticke prirode ali se oseti pri koriscenju. Udarac je veci, ima drugaciji oblik (tzv. "commander"), geometrija okidanja je donekle izmenjena sto je donelo bolju DA, rep okidaca je zakrivljeniji a mozda nabitnija izmena je najmanje vidljiva na prvi pogled - manji obim rukohvata koji vise nije onako nezgrapan u ruci. Meni se ove izmene dopadaju. A drzao bih se kalibra 9mm PARA
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Sep 2012 21:40
|
offline
- fantom_S

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Avg 2011
- Poruke: 3684
- Gde živiš: treći kamen od sunca
|
Јел зна неко цијену овде код нас(тј. у Србији)? Што се тиче калибра, искрено немам појма, са 9мм имам мало искуства, са 40S&W се нисам сусретао тако да ћу то још извагати, па шта ми буде више одговарало. Осим разлике у цијени муниције, шта би још ваљало размотрити при избору калибра?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Sep 2012 21:48
|
offline
- Recce
- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 18 Apr 2011
- Poruke: 6367
|
Dostupnost i izbor municije na domacem trzistu, kontrola oruzja pri koriscenju... Razlika u kapacitetu okvira (15 metaka vs. 11 kom) realno nema nikakvog znacaja.
|
|
|
|
|
|