|
Poslao: 03 Nov 2011 19:23
|
offline
- Oscar

- Počasni građanin
- Pridružio: 06 Maj 2010
- Poruke: 807
|
Na 2.50 dejstvo za Hydra NRZ, snimak iz kabine UH-1Y.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Nov 2011 19:52
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37727
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
Rumunski Lancer u dejstvu sa NRZ...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Nov 2011 20:07
|
offline
- Pridružio: 27 Nov 2010
- Poruke: 1517
|
Ovo je zanimljivo, sa zemlje. Jedna je odmah zavrsila u vodi.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Nov 2011 20:33
|
offline
- Pridružio: 22 Dec 2008
- Poruke: 467
|
Svašta. Projektili lete kao na kineskim proslavama vatre...na sve strane!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Nov 2011 21:02
|
offline
- Pridružio: 27 Nov 2010
- Poruke: 1517
|
@MiGac, ma jok, prava obalska straza. Evo i nesto ozbiljnije. Slovenac i Amer.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Nov 2011 17:07
|
offline
- ray ban11
- Legendarni građanin
- Pridružio: 17 Sep 2010
- Poruke: 24129
|
Rooivalk attack helicopter firing rockets during the annual weapons demonstration show in Polokwane, South Africa.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|