MIG-21 Fishbed

1203

MIG-21 Fishbed

offline
  • Pridružio: 15 Mar 2008
  • Poruke: 557

Voja1978 ::mushroom ::Ja sam sa ovih par fotkica aerodroma zadivljen! Sve po PS-u! Trava uredna ne prelazi na beton, beton ravan ko staklo, nigde nema da se vidi da trava nice iz njega, asfalt takodje, ma milina bozija!

Pazi, sve u Severnoj Koreji je predstava i gotovo sve je rezirano. Ali, ipak, sama cinjenica da mogu ovako lepo da reziraju govori da tu ima necega. Mnogi ne mogu ovako nesto ni da "nameste". U svakom slucaju, iako ovo ne odrazava realno stanje, vrlo lepo im izgledaju ovi avioni i infrastruktura.

Po meni,ovo je stvar ne samo njihove nego cjelokupne "zute"kulture,vidi samo kineske aerodrome i infrastrukturne objekte,uporedi recimo sa bracom rusima,dva svijeta...imaju neki poseban odnos prema prirodi i skladu.Na primjer,na temi o pak-fa,postavljen je snimak ispitivanja topa na njemu,meni npr top uopste nije privukao paznju,vec stanje opitnog objekta,zaraslog u travu,rdju,a pazi ispitivanje topa na avionu 5-te generacije,opet kazem,stvar kulture.Ovaj snimak u pitanju [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ne pricam o efikasnosti sredstva koje se ispituje,nego o objektu gdje se ispitivanje vrsi.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

Jos neka iz S.Koreje




offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33465

^^^ Razbio je dupe na sletanju

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2010
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

Zene vozaci...

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

^^


Zixo je postavio vec ovu sliku,to je valjda taj trenutak sa snimka.

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Zalepila ga snajka ko bez duše.

offline
  • Pridružio: 30 Apr 2010
  • Poruke: 206
  • Gde živiš: Beograd,Srbija

Koliko se meni čini (kad usporim snimak) dodir sa pistom je bio prvo levom nogom ST pa tek onda sa desnom.Nije "zadnjicom" zakačila pistu (za malo da se to i desi).I ovako je jedva "ukrotila" 21.

offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

draggan ::Koliko se meni čini (kad usporim snimak) dodir sa pistom je bio prvo levom nogom ST pa tek onda sa desnom.Nije "zadnjicom" zakačila pistu (za malo da se to i desi).I ovako je jedva "ukrotila" 21.
Upravu si, kad se uspori snimak tacno se vidi da je prvo levim pa onda desnim ST grunula o pistu. Da je nos bio malo vise, bilo bi veselo Mr. Green

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Ma i onako je odrala gume za menjanje.

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2015
  • Poruke: 26

Bice streljanje za neki dan Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2366 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 10 sakrivenih i 2283 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 8u47, A.R.Chafee.Jr., alberto, Arhiv, avijacija, bbrasnjo3, bobor, Bobrock1, bojan313, BOXRR, bufanje, cenejac111, Citalac, cuvarkuca, cvrle312, Despot Đurađ, Djokislav, dusanobr, Džekson, FileFinder, Gogi_avio, Goksi95, iceburn, Igritelj, Imperator_Aleksandr_lll, Iskander, ivran064, Jeremiah, jodzula, kaput21, Lester Freamon, lindr, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, madza, MarijaC84, markolopin, MaschinenPistole, mercedesamg, metallac777, mikrimaus, Miler88, milos97, mkukoleca, Mrav Obrad, mrdaak, mrgud2025, novator, Oscar, Parker, Pekman, porticco, precan, raster12, Ray1973, repac, rodoljub, rovac, shiro, SirOliver, Spinosa, stegonosa, superwhy, Tastatura ratnik, tomigun, Troja, Veless, vukajlo71, Walkers, Zorge, zrno, 79693