MIG-21 Fishbed

815

MIG-21 Fishbed

offline
  • Jerzy
  • retired soldier Polish AF
  • Pridružio: 28 Nov 2011
  • Poruke: 955
  • Gde živiš: Polska

ray ban11 ::^

Da ,onaj u SAD ima i civil. oznaku ispod krmila visine .

Ovo " Vijetnamski " je bivši češki Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^


Tako je , nedavno smo o njemi i pisali ,hvala kolega . Smile

Ziveli



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113964

djox ::Dragan Mačak Damljanović ::Лит МиГ-21 принудно у Румунији

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


MIG-21 koji je prinudno sleteo u Bacau,navodno pripada RV Mozambika,
a u Rumuniji se nalazi na remontu.(kazu postoji mogucnost-info je neproveren)

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


mala dopuna oko svaga

Citat:MiG-21UM serial 340, Mozambique AF
The Mozambicans brought 2 L-39 and 8 MiG-21 bis/UM for overhaul at Aerostar.
Their cadets are also being trained at Boboc and Bacau since winter 2012

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Дакле Мозамбик васкрсава своју борбену авијацију која дуго није имала оперативне авионе.

Могли би ови наши мало да се угледају на њих. Mr. Green GUZ - Glavom U Zid

Још кад би негде нашли слике тих мозамбијских авиона.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113964

zixo ::Дакле Мозамбик васкрсава своју борбену авијацију која дуго није имала оперативне авионе.

Могли би ови наши мало да се угледају на њих. Mr. Green GUZ - Glavom U Zid

Још кад би негде нашли слике тих мозамбијских авиона.


sta mislis jel moze da prodje?


^^^^^^^^^^^^^
Citat:Este un MIG mozambican adus pentru RK. Din ce stiu, sunt 2 duble si cateva simple.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Ovo su iz arhive ,stari fotkan tokom 80-tih

223 plavi



Sheme i brojevi na ovom linku

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Takodje jedna starija fotka ,na aerodromu Beira International


offline
  • madza 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 27 Nov 2010
  • Poruke: 1517

I iedan Jemenski.

offline
  • krunc 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Jun 2012
  • Poruke: 1771
  • Gde živiš: Moslavina

Nije ti to jemenski već sa velikom vjerojatnošću jedan od novih bisD HRZ i PZO! Smile

offline
  • madza 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 27 Nov 2010
  • Poruke: 1517

krunc ::Nije ti to jemenski već sa velikom vjerojatnošću jedan od novih bisD HRZ i PZO! Smile
Jel, to mislis ozbiljno. Ako je tako onda su to ovi.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113964

Rumunija,Campia Turzii
Septembar 2013

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2402 korisnika na forumu :: 7 registrovanih, 1 sakriven i 2394 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9K32mBlata, advokat84, Duck of Death, Komanca, Moldovan, nixos, trutcina