MIG-21 Fishbed

940

MIG-21 Fishbed

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Pa znaci Rusija ipak radi remont MiG-21?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • krunc 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Jun 2012
  • Poruke: 1771
  • Gde živiš: Moslavina

NE Rusi ne rade remont miga 21 . 2006.g. kad su Alžirci sklopili ugovor sa Rujama za kupovinu suhoja i migova pod račun su dali sve staro što su imali, između ostaloga i dvadesetjedinice. Ova fotka je negdje iz 2007.g, dobar dio tih aviona završio je u Odesi koja ih je remontirala i išli su dalje.
Nevjerojatno, ali i naše dvadesetjedinice su htjeli pod račun kad su nudili dvadesetdevetke! Smile



offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Cek sta znaci pod racun? Very Happy
Da su hteli da uzmu vase 21ice ako bi vam prodali 29ke? Very Happy

offline
  • krunc 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Jun 2012
  • Poruke: 1771
  • Gde živiš: Moslavina

Da, u ponudi mađarskih dvadesetdevetki nudili su "otkup" naših dvadesetjedinica bisD i UmD koje su prije toga zbog starosti proglasili neperspektivnima za remont. Smile

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

To je bas interesantno.Zasto bi im bili interesantni ti aivoni? Verovatno da ih uvaljaju nekim trecim zemljama Very Happy

offline
  • krunc 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Jun 2012
  • Poruke: 1771
  • Gde živiš: Moslavina

Uzeli bi ih "po kili" samo da uvaljaju novo/polovno ... bitno da se lova okreće! Pa i ukrainci su 2012.g. kad su davali inicijalne ponude bili zainteresirani za preuzimanje An 32B koji su nama nepotrebni, no od toga za sad ništa, a uz remont migova od nas su dobili i duplo skuplji remont Mi 8 Mtv-1, koji se trenutno odvija u ZTC-u, možda im anove uvale u drugoj turi remonta . Sve je to živo kino... Smile

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Graf
18/02/2014

offline
  • Aleksandar
  • Pridružio: 30 Okt 2012
  • Poruke: 897
  • Gde živiš: Kraljevo

offline
  • Pridružio: 14 Avg 2011
  • Poruke: 6625

Kinezi jos uvek proizvode klonove MiG-a 21 od nazivima F-7 ili JL 9. Mozda je trebalo poslati avione u Kinu na remont?

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Ово је застрашујуће, постоји опасност да сада мудре главе у РХ и РС дођу на луде идеје око air policinga. GUZ - Glavom U Zid

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 6970 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 5 sakrivenih i 6873 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, alex71, amonsrb, ArchaBasha, Avalon015, b_z_b, bigfoot, bladesu, bobomicek, bojank, Borski1977, bpvl, Brankojle, brufen, Cicumile, damir55555, darionis, dendrit86, Dixtrix, Djokislav, Djokkinen, Djota1, DrNeoCortex, Džekson, Electron, fireball021, Glavonja049, Goran 0000, goxin, Imperator_Aleksandr_lll, jaeger, jalos, Jecmendo, Jeremiah, JohnDoe, Jozo74, K-1A, Kawasaki1000, Krin, kybonacci, larix, LostInSpaceandTime, Mcdado, Medojed, Meklejn, miki69, Milan A. Nikolic, Miler88, MILO-VAN, Milometer, milos.cbr, Mićko, mm1811, Motocar, mustangkg, nebojsag, nekdo, nesa1962, Niki2024, Nomica, OKT, Orc, Papadubi, Petar888, Pururin, rodoljub, RommelBL, rovac, ruma, S-G, saputnik plavetnila, Sevatar, shadower78, Sharpshooter, Stoilkovic, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, tomo2, Topaz9, Tribal, Tumansky, ujke, vidra boy, VJ, Vlada78, vladaa012, Voice1, Volkhov-M, ziggga, Zmaj Tolak, Zmajac, 1107