McDonnell Douglas F/A-18 Hornet

25

McDonnell Douglas F/A-18 Hornet

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Americki Horneti









Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 15 Sep 2009
  • Poruke: 380



offline
  • Pridružio: 31 Dec 2006
  • Poruke: 240
  • Gde živiš: Pancevo

Onaj prvi ga je bas obrijao! :O

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13010
  • Gde živiš: Srbija

Snimak je vec bio, ali ga je uvek lepo pogledati ponovo. Lep prikaz umeca i moci.

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6373
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Занимљив Фински подухват.
Од тешко оштећеног једноседа направили двосед.

http://www.defpro.com/news/details/11796/

offline
  • Pridružio: 03 Sep 2009
  • Poruke: 1670
  • Gde živiš: Zemun

Nema nista lepse od prikaza aviona koji lete par metara iznad povrsine vode. Volim avione i obozavam vodu, pa zbog toga.

offline
  • grbe 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Maj 2007
  • Poruke: 4375

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Svajcarski Horneti










offline
  • grbe 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Maj 2007
  • Poruke: 4375

offline
  • Pridružio: 13 Nov 2006
  • Poruke: 3743
  • Gde živiš: Novi Sad

To je avion iz "aggressor" tima koji je stacioniran u Miramar - California za DACT (Dissimilar Air Combat) trening. Oni su uvek crveni ili agresori.
Ne brkati ih ni slucajno sa onim ser.... iz Top Gun limunade.
Jedan od najiskusnijih i najboljih pilota u citavom US of A sedi u njegovom kokpitu. Zamislite americkog Anatoly Kvotchur-a recimo..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 979 korisnika na forumu :: 8 registrovanih, 3 sakrivenih i 968 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alex71, DalmatinacMF, Deki Duga Devetka, lcc, Motocar, mrav pesadinac, Raso75, Srna