Suhoj SU-34 Fullback

180

Suhoj SU-34 Fullback

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Новосибирск



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Та три нова авиона чине укупнпо 48 авиона Су-34 у ВВС.



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

Perm AB
Jul 2014


offline
  • Pridružio: 22 Maj 2014
  • Poruke: 164

Koliko je ovaj avion sposoban da obavlja poslove 'lovca'? Posto nosi sve kao i recimo Su-30, je l' i radar isti?

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2009
  • Poruke: 42

Nikako da se pojavi naoružan sa projektilima KX-38? Nikako podvesnika sa laserom,termovizijom? Zar je moguće da RF toliko kasni ili krije? Šta u stvari vidi radar sa SU-34? Ima li neki novi link o svemu tome?

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Napisano: 28 Avg 2014 17:57

Dr. NN ::Koliko je ovaj avion sposoban da obavlja poslove 'lovca'? Posto nosi sve kao i recimo Su-30, je l' i radar isti?

Radar nije isti a moze da obavlja poslove lovca, cak sta vise moze da se koristi i u BVB ( bliske vazd. borbe ) .

Antena radara V004






Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 28 Avg 2014 18:13

kuholin ::Nikako da se pojavi naoružan sa projektilima KX-38? Nikako podvesnika sa laserom,termovizijom? Zar je moguće da RF toliko kasni ili krije? Šta u stvari vidi radar sa SU-34? Ima li neki novi link o svemu tome?

Rakete H-38 mozda jos nema u VVS .... sto se tih kontejnera tice navodno je njemu dovoljan sistem `Platan` .


offline
  • Pridružio: 14 Jul 2013
  • Poruke: 1090

ray ban11 a mozda ga vec imaju(H-3Cool samo ga kriju od javnosti,znas ih uvek su bili,su,i bice takvi.

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Из фабрике у Новосибирску.









offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

Novosibirsk
18/08/2014

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

коментари слике, цркао сам од смеха Mr. Green

Citat:Дмитрий Мюллер (фото) 2014-09-03 14:52
а чего это у него такое объемное подвешено?
Сергей Копцев (фото) 2014-09-03 14:57
Небо очень красивое!


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1343 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 4 sakrivenih i 1262 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alex71, ALEXV, Baždaranac, berste23, bobomicek, BOOM COMPANY, Boris90, BSD, Bubimir, Car89, Chainsaw, Cicumile, cifra, cojapop, DonRumataEstorski, drimer, Džekson, Electron, Feller, galico, Georgius, Glavonja049, goran.vvv, igorkozar83, Ilija84, IQ116, Jeremiah, jon istvan, K a s p e r, Kajzer Soze, kalens021, koom0001, kreker, Lance Guest, Lester Freamon, mean_machine, Metanoja, Michellefromrezistance, Milan Miscevic, milanpb, milos97, minke, Mirage 2000N, mmelezovic, mrvica78, nemkea71, nevjerna beba, nnovakis, OgnjenMitric, oldtimer, Orc, panzerwaffe, Pavel Medved, Permaldar, Piicoki, ping15, redstar72, repac, S-G, Sagotolio, sekretar, Shinobi, SirOliver, skok, skvara, Smiljkovich, trutcina, vazduh, Veless, veljkovicdani, vespa nikola, vidra boy, Vlada78, vrgudinac, zmajbre, Zrcalo