Suhoj SU-34 Fullback

199

Suhoj SU-34 Fullback

offline
  • Pridružio: 15 Mar 2008
  • Poruke: 557

Irbis ::Kao da vas Rusi namerno provociraju pa ovo je ludo,juce bio snimk dejstva SU 35 sa NRZ,sada slika Su 34 sa NRZ,kao da neko sedi za ovaj forum i namerno vas nervira.
e pare bih dao za scenu ...iz unutrasnjeg spremnika za oruzje na t 50,izlazi lanser za nrz... Laughing



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Jul 2009
  • Poruke: 42

Ili prosto nemaju efikasan projektil VZ, ispali i zaboravi,pa nemaju šta da pokažu. I kada su slično pokazali svi pogođeni ciljevi su bili visokokontrasni( beli kvadrat na tamnoj pozadini) i nijedan jedini noćni pogodak!



offline
  • Pridružio: 29 Jun 2009
  • Poruke: 3510

Не фолирајте сви знате какав је потенцијал сушка...и на шта сам мислио...

offline
  • Pridružio: 13 Jun 2007
  • Poruke: 2605
  • Gde živiš: South of Heaven

Ne bacamo pasulj,pa da znamo...reci konkretno. Isto sam pomislio i ja na NRZ,a za potencijal Sushke naravno da znamo... Sa nisanskim kontejnerom bi potencijal bio puniji.
Inace Kina,Indija,Alzir,Venecuela,Vijetnam i td,svi su kupili razno v-z oruzije koje manjka na standardnim gadjanjima ruskih aviona,a cim je kupljeno,pretpostavka logicna je i da radi,zar ne?

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2008
  • Poruke: 3380

Vi ce te i na Pak-fa gledati NRZ kad bude na ovom takmicenju.

offline
  • Konstruktor
  • Pridružio: 01 Nov 2013
  • Poruke: 1233

Baš su ludi da vam prikazuju kako dejstvuju sa bilo kojim vođenim raketnim oružjem. Za nas buraniju, GŠ-30-1 i NRZ je sasvim dovoljno.

offline
  • Pridružio: 29 Jun 2009
  • Poruke: 3510

ILGromovnik ::Ne bacamo pasulj,pa da znamo...reci konkretno. Isto sam pomislio i ja na NRZ,a za potencijal Sushke naravno da znamo... Sa nisanskim kontejnerom bi potencijal bio puniji.
Inace Kina,Indija,Alzir,Venecuela,Vijetnam i td,svi su kupili razno v-z oruzije koje manjka na standardnim gadjanjima ruskih aviona,a cim je kupljeno,pretpostavka logicna je i da radi,zar ne?


Па да говорим о НРЗ...а мислио сам на то да НРЗ одговора сушки ко квочки узица...

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 1529

Kako rusi zovu NRZ, neće me mrzeti, ima da na nekoliko foruma potegnem pitanje ZAŠTP? možda i dobijem neki suvisli odgovor nekog "insajdera"

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Kubinka
Jun 2015

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1247 korisnika na forumu :: 110 registrovanih, 11 sakrivenih i 1126 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Aleksej, amaterSRB, Ares12356, Arhiv, Bgorando, Boskovic, Bosnjo, bounty hunters, branko7, branko87, BSD, burevesnik, Buzdovan, carinko, Centauro, Cicumile, cikadeda, cvrle312, d.arsenal321, dekan.m, Deki Duga Devetka, desmeki, djboj, dmarx1, doktor097, Dorijan Grej, Džekson, Ezbuck, fijufijukrozkapiju55, france93, g_g, GH69, goxsys, Great White, GveX, iceburn, Incognito, Iskander, jon istvan, Jozo74, Karaula, Khaless, kinderpingvin, kinez88, klepesina, Kobrim, kolle.the.kid, komenski, Kozi-RS, kybonacci, leopard83, Lep1na, Lester Freamon, Lucije Kvint, m94j, Marko Marković, markusx, maxim_von_burdengate, mean_machine, Medojed, mercedesamg, mikidragi, mikrimaus, Milan1996, milenko crazy north, Miler88, Milovan Dinic, mm1811, Moldovan, moldway, Motocar, nevjerna beba, nuke92, OgnjenMitric, OldKresoje, Orc, Piani Jazzer, PitterBg, posmatrac300, Radoslava, Raso75, ruma, S-lash, Sale0501, Sass Drake, Sirius, Slingshot, Sonic, sonico, spalev, spikespiegel832, Srle993, stegonosa, suton, synergia, t.e.m.p.l.a.r., Titan, tomigun, umpah-pah, vaci, vazduh, Vlada78, Vlado82, Volfero, vrgudinac, wolverined4, Zmajac, Zoran1959, 79693