Suhoj Su-27 Flanker

118

Suhoj Su-27 Flanker

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

вечна им слава....најбоља светска акрогрупа....

Dopuna: 09 Mar 2011 23:13

јесте сорбција за ометање војаџер



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

...koja 5 aprila slavi 20 godina postojanja Very Happy



offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

руски витезови

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

kanda se neko zeznuo....a?
ovo nisu ruski vitezovi na snimku gore Very Happy
a na kraju su-30mk GUZ - Glavom U Zid

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

није се човек зезнуо...већ их је назвао тако јел лепше звучи...имаш објашњење од њега....

Dopuna: 09 Mar 2011 23:31

за твју душу МАКС 2007 обе групе... Ziveli

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

SU-27UB vlasnistvo "Pride Aircraft inc"



Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

ево војаџер малко и једних и других

Стрижи и Витезови...





offline
  • Pridružio: 10 Mar 2011
  • Poruke: 2

how expenditure during flight / hour on this Sukhoi. and be given the details.

offline
  • Pridružio: 04 Maj 2010
  • Poruke: 1025
  • Gde živiš: Gore iznad oblaka...

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1369 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 8 sakrivenih i 1274 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, alex71, ALEXV, annon, Aristotle2002, Asteker, bobor, Bojan198527, bokicacar, BOOM COMPANY, BrcakRS, BZ, Chainsaw, cifra, Cirkon, dankisha, darionis, Darth Malak, Dogma21, Dolinc, Dzoni70, elenemste, france93, galico, Gogi do, goxin, GUARIN, HogarStrashni, iceburn, Imperator_Aleksandr_lll, In_hero, Ivica1102, Jeremiah, jimi_agf, JohnDoe, Jonbonjovi, Jozo74, Kajzer Soze, klepesina, Kobrim, komenski, konstruktor, lacko, Lance Guest, lord sir giga, mercedesamg, Mi lao shu, miki69, Milan Miscevic, mile.ilic75, milenko crazy north, Miler88, MILO-VAN, milos97, minke, mrvica78, N.e.m.a.nj.a., nebkv, nevjerna beba, oldtimer, panzerwaffe, Permaldar, PoolbegD02, proka89, Pururin, Robin, Sagotolio, samsung, sekretar, Sevatar, Shinobi, SirOliver, Srki98, TangoSix, tomigun, tubular, Tvrtko I, username_25, vaci, vrlenija, wolverined4, xAlex2, ZetaMan, Zrcalo, ZZZ