Suhoj Su-57 Felon

400

Suhoj Su-57 Felon

offline
  • ruso  Male
  • Elitni građanin
  • sta stignem
  • Pridružio: 08 Avg 2011
  • Poruke: 2023
  • Gde živiš: Republika Srpska

Mozda je prototip onog stelt bombardera, neznam kako se zove ovaj materijal zute boje ili avion nije preferban ali znate vec da svi noviji prototipovi izgledaju tako (su-34,t-50) zastyo ne vjerovatno je slican t-50 po dizajnu samo veci.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Jul 2008
  • Poruke: 3380

Ma bre putnicki avioni. Mozda neka vojna verzija Tu-204 za elektronsko osmatranje ili tako nesto.



offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Људи моји жута боја значи легуре алуминијума, док сива пре фарбања значи композит....ако је пак фа рађен од композира чисто сумњам да би се бомбрадер и то стелт правио цео од алуминијума...чисто сумњам....

offline
  • Mačak
  • Zavarivač
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 2591
  • Gde živiš: Čačak

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] I dalje napreduje sa testiranjima.

offline
  • ruso  Male
  • Elitni građanin
  • sta stignem
  • Pridružio: 08 Avg 2011
  • Poruke: 2023
  • Gde živiš: Republika Srpska

Ja sam slabiji sa avijacijom pisem na osnovi nekog nazovimo ga logicnog razmisljanja Very Happy

offline
  • Sveto 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 10 Dec 2009
  • Poruke: 1636

Gospodo radi se o Tu-204R ,registracije RA-64511, a pored njega je jos jedan Tu-204 - njihovi vertikalci
vam prave iluziju nekog stelt bombardera.

P.S. Vidim tek sada da vam je MareCar dao tacan odgovor prije mene..

online
  • Pridružio: 10 Jun 2008
  • Poruke: 4628

Tri od pozadi Very Happy





offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Zukovski
Avgust 2012

offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5597
  • Gde živiš: Novi Sad

Djox...миш ти се позлатио за ове слике Smile

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Evo jos jedna foto galerija za uzivanje

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2411 korisnika na forumu :: 104 registrovanih, 6 sakrivenih i 2301 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acatomic, AMX72, Andrija357, Ares12356, bbogdan, BlekMen, bokicacar, Borski1977, BORUTUS, BOXRR, branko87, C-Gun, celik, Chileee, Cicumile, Cirkon, Citalac, Comyymoc, crnogorac, Dare, desmeki, djonsule, Djordje29, Dorcolac, Duk011, Dusko_Dugousko, Dzoni70, Džekson, EXIT78, g_g, glados, Goksi95, Gradjanin, Great White, Grebostrek, Guster25, HogarStrashni, ivan1973, ivran064, JimmyNapoli, JK, Jose, K a s p e r, K-1A, Kajzer Soze, Kalu128338, kljift, Kobrim, komenski, Kruger, Kvaka22, kybonacci, larix, Limeni91, LostInSpaceandTime, ludvig 78, Marko Marković, mercedesamg, milanpetkovicv, milenko crazy north, milimoj, MiljanXD, MILO-VAN, mir, miso2709, Moldovan, monomah, mrm, nenad81, nixos, Ns1975, OgnjenMitric, Pekman, Petar888, Piani Jazzer, Piicoki, proka89, RD84, Reddot, redstar72, rodoljub, S-G, samsung, sasakrajina, Sevatar, skok, Smiljkovich, sovanova95, StankoVrankovic, stegonosa, theNedjeljko, tomigun, trutcina, VaRvArI 85, VJ, vladetije, Vladko, vpetrovic, vrgudinac, wolf431, wolverined4, XBMC, Zastava, zokikurir