|
Poslao: 10 Dec 2011 15:00
|
offline
- Misirac

- Legendarni građanin
- Pridružio: 03 Nov 2009
- Poruke: 5916
- Gde živiš: U podrumu,mučim električara...
|
MTU-72 čini mi se .
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 10 Dec 2011 15:06
|
offline
- dragutin

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 21 Nov 2011
- Poruke: 5
- Gde živiš: Beograd
|
Moja primedba je vezana za post na list.br.2,a ne na ovaj lan.most.Dragutin "pont. slučajni prolaznik"
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Dec 2011 10:49
|
offline
- KUZMAR

- Legendarni građanin
- Pridružio: 25 Feb 2011
- Poruke: 5455
|
U tom slucaju bi bilo potrebno citirati post na koji se misli.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Jan 2012 23:01
|
offline
- comi991

- Ugledni građanin
- Pridružio: 27 Jun 2009
- Poruke: 390
- Gde živiš: Prijepolje-Srbija
|
Misirac ::Što su ovo radili?Nije valjda zatvoren put Prijepolje-Bijelo Polje?
mozda malo kasnim al ovaj most nije bio na tom magistralnom putu, vec na lokalnom putu za par sela u Brodarevu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Mar 2012 13:39
|
offline
- Oscar

- Počasni građanin
- Pridružio: 06 Maj 2010
- Poruke: 807
|
Novi francuski SPRAT(Systéme de Pose Rapide de Travures). Prvi od deset narucenih je isporucen, ostatak do 2013.
|
|
|
|
|
|