Vojni kamioni FAP (sve verzije)

640

Vojni kamioni FAP (sve verzije)

offline
  • Shtex  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Sep 2018
  • Poruke: 2278

Napisano: 17 Jan 2021 19:57

Sombor


Dopuna: 17 Jan 2021 20:13



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • yrraf  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Jan 2012
  • Poruke: 2940
  • Gde živiš: Loznica Srbija

^Ovo novija serija 2026 sa Štajer motorom. Šteta što nije remontovan. Valjda će doći na red.



offline
  • Shtex  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Sep 2018
  • Poruke: 2278

Vidim da je na klocnama....A remontuju se i 10 godina stariji

offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

Pa znalo se da se zagube preko potrebni akumulatori za mig 29, a kamoli neki Fap. GUZ - Glavom U Zid

offline
  • Elektroteh. automatike
  • Pridružio: 28 Dec 2011
  • Poruke: 695
  • Gde živiš: Novi Sad

_Petar ::

Na ovo sam mislio:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

E sada, sta rade i da li ima ikakve veze sa ovim... izgleda da nema cim nista borbeno nije u pitanju.



Ја колико видим то је од неког БОВ-а коме само фале поједини делови... највише ме подсећа на тело од возила бов-1 само без маљутки или екс троцевац бов-3?!
буквално све на истом месту...


offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5281

@milekNS
Trocevac. Vide se na oklopnom telu tragovi varova,komada 6, od nosača rešetkastog oslonca koji je nekada tu postojao.



BOV 3:

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7613

Meни личи на БОВ МРЧКБ (мобилни радио чвор за команду батаљона) који је исто на бази БОВ-3.

offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5281

Mislim da je Kos93 u pravu, i da ovom već ranije prepakovanom telu verovatno sleduje novo prepakivanje.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ti sa Štajer motorima imaju karakteristične ove crne plastične "branike"

offline
  • Shtex  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Sep 2018
  • Poruke: 2278

Ne samo branik već je cela kabina Mercedes dizajn za razliku od izvornog 2026.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1274 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 7 sakrivenih i 1194 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksmajstor, AleksSE, Badja, BB, bigbear, bobor, Bobrock1, bojcistv, Buzdovan, C-Gun, darionis, dekan.m, Deki Duga Devetka, Desmond, Despot1, dexteroza, Dimitrise93, Doca, doktor097, draganca, drimer, Dzoni2412, Džekson, EVIDENTICAR, Flanker-G, gajasvi, goran.vvv, Goran_, HrcAk47, Ilija Cvorovic, ivran064, Jeremiah, Kajzer Soze, kaput21, king011, ladro, LeGrandCharles, lord sir giga, luka35, Major Tankosić, Marko Marković, marko308, mat, mgolub, milenko crazy north, Mićko, Moldovan, mrvica78, nenad81, neutrino, Nikola9223, nnovakis, novator, pein, Petarvu, pobeda, proka89, Radoslava, raptorsi, repac, Sharpshooter, skok, Slobodan Filipović, Tihi86, Trpe Grozni, uruk, Valter071, Vanderx, Velizar Laro, Vlada78, Zec, zlaya011, |_MeD_|