Srpsko višenamensko oklopno vozilo "Lazar"

365

Srpsko višenamensko oklopno vozilo "Lazar"

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

Vucic je na svecanosti povodom gradnje fabrike municije izjavio da je video desetine Lazara na fabrickoj liniji u Velikoj Plani i da mu je to izazvalo osmeh na licu.

Ima li ko slike?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33452

Poslednje iz Plane je pre mesec dana i jeste bila puna fabrika ali tu su bili BOV i Nore, Kamaz sasije, i jedan nekakav Lazar u proizvodnji [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

Nznm on je specificno rekao Lazari i to kao da je video danas na slikama

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7613

Kao да он прави разлику између Лазара и БОВ-а, поготову ако су у деловима.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

Kos93 ::Kao да он прави разлику између Лазара и БОВ-а, поготову ако су у деловима.

Pa dobro ne sumnjam ja u njegovu inteligenciju Very Happy ali ne verujem i da je tako glup.
Nista cekamo nekog insajdera iz Plane da se pojavi..

offline
  • Pridružio: 24 Jun 2015
  • Poruke: 56

Ima duzi snimak kad zavrsi govor pita onog bivseg sdpr-ovca a sada je nesto u ministarstvu jesam li nesto pogresio a ovaj odgovara da nisu lazari vec boovi u Plani,tako da nema lazara vec je samo pogresio koje je vozilo u pitanju.

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7613

boksi ::Kos93 ::Kao да он прави разлику између Лазара и БОВ-а, поготову ако су у деловима.

Pa dobro ne sumnjam ja u njegovu inteligenciju Very Happy ali ne verujem i da je tako glup.
Nista cekamo nekog insajdera iz Plane da se pojavi..


Далеко од тога да кажем да је глуп, али мислим да се није баш удубио у материју превише. А за медије му је лакше и звучније да каже Лазар или Нора него БОВ или М-нешто. Smile

offline
  • Elektroteh. automatike
  • Pridružio: 28 Dec 2011
  • Poruke: 695
  • Gde živiš: Novi Sad

Чуди ме да до сада нико није поставио "фотку" новог примерка? (нису сви који прате ову тему видели тај снимак из БСС)


offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29319
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Eto, sad ne štrči grlo rezervoara Mr. Green

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2016
  • Poruke: 316

jesu aluminijske felne standard ili .....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1239 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 8 sakrivenih i 1171 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Andrija357, Boris.A, Bozjidar87, bozomotika, bunker, Cirkon, Colt D, crnirocko, darionis, Darth Malak, dekan.m, deLacy, Dimitrise93, dulleo, dunavzed, Flanker-G, Foxdie, jarovitt, Jose, Kajzer Soze, Kalem, king011, Magarac, Medojed, mercedesamg, mikrimaus, milanpb, mileta4, misa2, MKK7, muaddib, nenooo, nevjerna beba, nixos, nobutado, ObelixSRB, oddsock, OKT, Paklenica, Piani Jazzer, ping15, repac, savuni, Sevatar, Sir Budimir, Sirius, skvara, Srpska zauvjek, stalja, Stanlio, stegonosa, Tafocus, vathra, Velizar Laro, vlado_pg, vrgudinac, vujv, W123, XBMC