Srpsko višenamensko oklopno vozilo "Lazar"

64

Srpsko višenamensko oklopno vozilo "Lazar"

offline
  • kNikS 
  • Moderator u penziji
  • Pridružio: 31 Maj 2006
  • Poruke: 4633

sistem preciscavanja vazduha postoji kao opcija (sad, da li tome smetaju ovi poklopcici, i da li ga ima na tom vozilu - ne znam) a commandos je rekao da lazar ima klimu.

edit: Pinky me pretece.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Jul 2007
  • Poruke: 632
  • Gde živiš: BGD

Jes, ja sam pitao kakvo je grejanje u lazaru Smile

a commandos mi je odgovorio



offline
  • Pridružio: 14 Jul 2008
  • Poruke: 3380

Samo napred kod vozaca i suvozaca ili veci uredjaj za celo vozilo? Ako ima uredjaj za centralno uvodjenje svezeg vazduha sa klimom, cemu onda sluze ovde dve camping-wagon gluposti na krovu?

offline
  • Pridružio: 06 Jan 2009
  • Poruke: 253
  • Gde živiš: Ruma

Khaless Сербия предложила Ираку бронетранспортеры "Лазарь" ja baš i njepanjimajem pa Ruski ako može titl ispod hvala na razumevanju. Ziveli

online
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

mareCar ::Samo napred kod vozaca i suvozaca ili veci uredjaj za celo vozilo? Ako ima uredjaj za centralno uvodjenje svezeg vazduha sa klimom, cemu onda sluze ovde dve camping-wagon gluposti na krovu?
Извлачи дим од цигара.

offline
  • Pridružio: 27 Jul 2008
  • Poruke: 885
  • Gde živiš: Backa Palanka

Al' je dobra muzika na videu...
Odakle je sve to uzeto?

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8222

Za 15-ak minuta na FOX-u ce biti predstavljen Lazar, bilo bi lepo da neko moze da snimi.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8011

stegonosa ::Za 15-ak minuta na FOX-u ce biti predstavljen Lazar, bilo bi lepo da neko moze da snimi.

Eh stigoh na kraju verovatno ce neko snimiti sutra u Nikincima?

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33447

Ma bilo na Foksu 20 sekundi snimci kako ide i kako vojska u zimskim uniformama ulazi i izlazi..nista posebno,ali zato sutra Smile

offline
  • Pridružio: 27 Jul 2008
  • Poruke: 885
  • Gde živiš: Backa Palanka

Sutra ce na RTS Dnevniku biti 100% opsirna reportaza, a ova likusa na FOX-u rece da se Lazar pravi za potrebe nase Vojske?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1176 korisnika na forumu :: 49 registrovanih, 5 sakrivenih i 1122 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., A3C, Aleksej, AudioTehnica, BB, boranin45, Bubimir, BUDDAR70, CHARLIE JA., debeli, drimer, Džekson, Electron, farabut, GeoM, Georgius, Gheljda, Gogi_avio, Hardenberg, ikan, Ikica977, Ivoo, JOntra, Jose, kaskadija, Koser, kutija11, leopard83, ljuba.b, MGBRBG, MountAndBlade, Oscar, Parker, proka89, raketaš, rodoljub, sasakrajina, sspp, stingD, Valter071, Vasilije Budović, Veless, vladom6, vukajlo71, yip314, zemljanin, zokilivac, Zorge, zziko