Brazilski tender F-X2

9

Brazilski tender F-X2

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

Ovo ste izgleda promasili

Citat:Russian Helicopters Announce New Partnerships in Brazil

08:38 GMT, April 15, 2011 Rio de Janeiro, Brazil | Russian Helicopters, the helicopter industry holding and a part of UIC Oboronprom, have signed a number of contracts with Brazilian helicopter operators. They were signed at the 8th Latin America Aero & Defence exhibition LAAD 2011, held on 12—15 April in the Brazilian Rio de Janeiro. Russian Helicopters showcased its newest rotorcraft for the Brazilian market in hall 4 at booth 16.......


Ostatak vesti ovde [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Mada nema veze sa brazilskim tenderom za avione, ovo je veliki proboj za rusku civilnu i vojnu tehniku u Brazilu.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Jan 2010
  • Poruke: 1457

Од кад дође Ова нова прецедница колико да је САД притиска,Бразил све више купује Руску војну технику,сем хеликоптера,купују беспилотне летелице, и ПВО систем Панцир С1,а неће ме изненадити да ће узети и Су35.



offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

Russian Su-35 fighter will be a part of Brazilian tender again
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 13 Jun 2007
  • Poruke: 2605
  • Gde živiš: South of Heaven

USSVoyager ::Russian Su-35 fighter will be a part of Brazilian tender again
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Da,da,latino-americka sapunica se nastavlja,barem do 2014 i novih predsednickih izbora,pa onda ide tender za brazilski F-X4 borbeni avion....
Twisted Evil

offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

su47berkut ::Од кад дође Ова нова прецедница колико да је САД притиска,Бразил све више купује Руску војну технику,сем хеликоптера,купују беспилотне летелице, и ПВО систем Панцир С1,а неће ме изненадити да ће узети и Су35.

Jel mozes ovo da nam pojasnis?

offline
  • Taso  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 28 Maj 2008
  • Poruke: 1065
  • Gde živiš: Terra Australis

mean_machine ::su47berkut ::Од кад дође Ова нова прецедница колико да је САД притиска,Бразил све више купује Руску војну технику,сем хеликоптера,купују беспилотне летелице, и ПВО систем Панцир С1,а неће ме изненадити да ће узети и Су35.

Jel mozes ovo da nam pojasnis?


Brazil i par drugih J. Americkih drzava pokazalo je interesovanje za 'Irkut-3' i 'Irkut-10' BPL i veruje se da ce ih naruciti.

TT podaci i slike

ИРКУТ-3
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

ИРКУТ-10
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

Hvala Ziveli

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113839

Sapunica se nastavlja.....


Brazil’s purchase of 36 fighter jets will be made in 2012 says Rousseff


Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33447

Francuz kaze da su najbolji na tenderu i sve sto ide uz to, samo vrda da objasni kako je ponuda 6.2 milijarde za 36 aviona. Kaze da daju pun transfer tehnologije a i da je moguc pad cene.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

I po ko zna koji put uporedba sva tri kandidata....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1095 korisnika na forumu :: 96 registrovanih, 4 sakrivenih i 995 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AC-DC, AleksSE, aleph_one, ALFASPORTIVO, Antoni S, ArchaBasha, Arsenije, Avalon015, b_z_b, Banovo Brdo, Bickoooo, BlackTower, Blair, Bobrock1, bojanM84, bokicacar, Boris.A, C-Gun, celt, cenejac111, CrazyDiablo, crnogorac, Dare, Darth Wader, dekiz, Denaya, Dimitrise93, Dioniss, Djota1, Dovla 1980, Dusko_Dugousko, Dzambas, Dzuki, Džekson, g_g, Georgius, Gheljda, Ivan Campo, ivan979, Jaz, Jeremija98, Jester, Jomini, K-1A, kaisarevic1, kaput21, Khaless, Kole1975, Konda, Lucije Kvint, marec, Marko Marković, maxim_von_burdengate, Medojed, micoboj, Mihajlo, miki69, Milan 84, milenko crazy north, milimoj, Milometer, Natuzzi, Nele79, nenad81, neutrino, nixos, nuke92, Orc, partyzan, pein, Pilence, Pilot-1, rodoljub, S2M, Sale0501, sale76, sap, sekretar, Sharpshooter, Sićko, Stoilkovic, Tafocus, TBoy, Tvrtko I, UAV operator, vaci, Valter071, Vasilije Budović, virked, VJ, vjetar, vobo, voja64, vukajlo71, |_MeD_|, 79693