On-line Kontrola leta (Preleti stranih aviona iznad i oko teritorije Srbije)

12

On-line Kontrola leta (Preleti stranih aviona iznad i oko teritorije Srbije)

offline
  • Pridružio: 01 Dec 2009
  • Poruke: 2443
  • Gde živiš: Borca Sebes gde obicno .......

Div u vazduhu na moru čekamo ga pa možemo da se "slikamo"
Egipćani a sam ispratio od vranja do grckomakedonske granice 10minuta leteo



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Maj 2012
  • Poruke: 2320

Evo je treca i najverovatnije poslednja tura
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



online
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37698
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Upravo preleteo PA....prosto se čuje na par kilometara, ne mož da ti promakne Wink

online
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37698
  • Gde živiš: ovalni kabinet

offline
  • Pridružio: 19 Okt 2011
  • Poruke: 157
  • Gde živiš: Banja Luka

Занимљиво полетање па брзи повратак. Планирана дестинација Режов, Пољска.

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2009
  • Poruke: 3839
  • Gde živiš: JAGODINA

Danas oko 14:30h IL-76MF RV Egipta, oznaka leta EAF1964 izuzetno sporo na maloj visisni (otprilike 500km/h na 3000m) iznad centralne Srbije ugasio je transponder iznad Smedereva.

online
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37698
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Šta li radi ovaj na 30 km od Jaše Tomića?

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2911
  • Gde živiš: Niš bre

Muvao se dole oko Izraela, verovatno se vraća za Nemačku ili UK.

online
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37698
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Poleteo je sa Krita i sleteo u UK.
Kad je ušao u Rumuniju preko Bugarske bio je bar 20 min. tik uz našu granicu što mu je više nego dovoljno da prikupi sve što ih zanima- špijun ostaje špijun Wink

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2911
  • Gde živiš: Niš bre

Pa kad je već tu blizu.
Uzmi ćerko, neće se baci. Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1050 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 5 sakrivenih i 985 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, aleksjevt, aleksmajstor, Aristotle2002, boj.an, Bosnjo, cenejac111, Chainsaw, darcaud, Dejan_vw, DezurniOperativni, dj.ape, djboj, djukapfc, dok80, esko_hz, goxin, hellenic, Igor218, Jeremiah, JK, kibihrchak, Kolimator, kreker, kybonacci, laganini123, Lepi Jova, louderik, M74AB3, MaschinenPistole, mean_machine, mexo, mikidragi, Miler88, Mis uz pusku, Mitch22, moldway, nenad81, Nikoletina Bursac, paja69, pein, pirke96, proka89, RJ, ruma, sajorg, Sase, Vanderx, vathra, Vojo06, Vrač, vukajlo71, vuksa72, Yekaterinburg, Yugol33, Zastava, zdrebac, zeka013, Zoran1959, zubri