On-line Kontrola leta (Preleti stranih aviona iznad i oko teritorije Srbije)

9

On-line Kontrola leta (Preleti stranih aviona iznad i oko teritorije Srbije)

offline
  • Pridružio: 19 Okt 2022
  • Poruke: 47

Da li je noguće da nam nešto dovoze ti Egipatski? Sletali su i pre mesec dana ili nešto više.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

..."around Pakistan"...🙂🙂🙂



offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

Darko_X ::Da li je noguće da nam nešto dovoze ti Egipatski? Sletali su i pre mesec dana ili nešto više.

Постоје три могућности:
- нешто довозе
- нешто одвозе
- не возе ништа него зајебавају народ

Mr. Green Ziveli

offline
  • Pridružio: 19 Okt 2022
  • Poruke: 47

Shomy ::..."around Pakistan"...🙂🙂🙂

Aha, znači "levo od Albukerkija" Very Happy sve je jasno Wink

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113506

Oooo evo ga ponovo egipatski IL-76
Kazu da je poleteo iz UAE baze Al Minhad,Dubai
Citat:Egypt AF Il-76 seems to be flying to Belgrade.
Departed from Dubai Al Minhad airbase
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37690
  • Gde živiš: ovalni kabinet

IL-76 upravo nisko iznad PA...liči da ide na BT- FR ga ne vidi,isključio transpoder tako da ne vidim čiji je Wink


offline
  • Pridružio: 13 Avg 2011
  • Poruke: 1484
  • Gde živiš: Zajecar

Napisano: 07 Jun 2023 7:47

Nije strani avion ali valjda može ovde.
Pripreme za Šablu, pretpostavljam.



Dopuna: 09 Avg 2023 9:39

Dobra ova Cesna, 422 čvora na 36000 stopa...

online
  • Pridružio: 20 Dec 2018
  • Poruke: 3439

aleksmajstor ::
Nije strani avion ali valjda može ovde.
Pripreme za Šablu, pretpostavljam.


Падобранци имају скокове данас.

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2011
  • Poruke: 1484
  • Gde živiš: Zajecar

Moj post vezan za naš An-26 je od 7. juna.
Tih dana je dosta preletao na tom pravcu.
A teško da će naši padobranci da skaču nad Bugarskom...

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37690
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Beli Iljušin bez vidljivih oznaka upravo preleteo iznad PA ka BT.
Opet nevidljiv za FR.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 732 korisnika na forumu :: 50 registrovanih, 2 sakrivenih i 680 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, annon, awathorn, Botovac, boxbole, Daba75, darkkran, Demi87, desmeki, DezurniOperativni, DonRumataEstorski, EXIT78, Fog of War, Imperator_Aleksandr_lll, josicz, K a s p e r, kasikaz, komenski, Kordon, kybonacci, Lazur_01, lima, m0nstrum_, Makarid, Metanoja, milenko crazy north, moldway, Ndsk, nixos, omen, Parker, Pegggio, pisac12, Prašinar, promajauglavi, sap, Sava89, Savantije, sekretar, Sićko, smuk, Solunac na steroidima, Titan, USSVoyager, vaso1, Vlad000, VPV, ZetaMan, zgoljo, zil10