Srušio se MiG-29 kod Batajnice

8

Srušio se MiG-29 kod Batajnice

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Nek im je vjecna slava.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Dicus  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Okt 2008
  • Poruke: 3110
  • Gde živiš: Beogard



Vrhunski pilot, pravi vojnik , staložen i prijatan, kao takvog pamtim Radeta!

RIP!

Nek mu je laka zemlja , i njemu i nastradalom vojniku.



offline
  • Pridružio: 21 Avg 2007
  • Poruke: 426
  • Gde živiš: Gde cveta limun zut

Jos ne mogu da verujem...slava pilotu Sad Sad Sad

offline
  • Bili smo vojnici
  • Pridružio: 19 Maj 2009
  • Poruke: 4979
  • Gde živiš: Beograd - Srbija; Novi Grad - Republika Srpska

Pa malo mi je muka od svega, kao neko ko je proveo u vojsci od 1991. pa do 2008, hvata me tuga kad čujem za ovakve nesreće. Čini mi se da mi je bilo lakše kad je bio rat. Vojnik pogine u ratu, mi vojnici kažemo to je sudbina. Kad vojnik pogine u miru, šta je to?

offline
  • Pridružio: 07 Sep 2007
  • Poruke: 238
  • Gde živiš: Cacak,srce majcice Srbije

Neka im je laka crna zemlja,pokoj dusi...

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2006
  • Poruke: 240
  • Gde živiš: Pancevo

Dicus ::
Vrhunski pilot, pravi vojnik , staložen i prijatan, kao takvog ga pamtim Radeta!

RIP!

Nek mu je laka zemlja , i njemu i nastradalom vojniku.


Upravo tako i ja! RIP Sad

offline
  • Pridružio: 29 Feb 2008
  • Poruke: 1497

...''nastradali vojnik'' se zove Milan Ulemek.
Saučešće porodicama.

Svi vi koji već znate zašto je pao avion...svi vi koji već pričate kako eto...odjednom 4 aviona nisu za ništa, a sa 5 smo mogli ne znam šta više... Bebee Dol Svi vi koji već znate i kako je remont urađen...- svi vi se, gospodo, ne razlikujete od onih koji komentarišu na sajtu Blica i sl...

Ali, svi vi ste na ovom Forumu...i od vas se očekuje da malo znate o tome...da ste nešto čitali...da znate da i drugi padaju...itd...itd...
Uzdržite se od takvih komentara...ili ih pišite na blic online...nemojte srozavati ugled ovog Foruma.

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2009
  • Poruke: 28

Слава им.
Саучешће породицама погинулих.
Жао ми је што се ова тема претвара у препуцавање. Мислим да нисмо компетентни ни стручни да одређујемо узроке и кривца. Сви ми овде можемо изразити само своје МИШЉЕЊЕ. Нико од нас нема право да упире прстом.
Жао ми је погинулих и њихових породица и можда је тешко да се прихвати што ћу рећи али овакве ствари се дешавају свуда у свету. Нажалост.

online
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

A joj uzasa. Sada vidim na b92 ime vojnika. Pa to je brat od mog kolege sa faxa GUZ - Glavom U Zid

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 455
  • Gde živiš: Beograd

Ovi sa B92 nisu normalni.Sad u vestima u 16,pričaju o Ranđeloviću a ide neka slika nekog čiče oko 70 god.smeje se i maše iz kokpita nekog klipnog aviona.Verujem da su mnogi videli GUZ - Glavom U Zid

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1196 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 13 sakrivenih i 1100 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AK - 230, AleksandarV, Andrija357, BaneM75, bigbear, bigvlada, bojan313, bojank, bojcistv, boromir, BraneS, Bubimir, Cavendish, Clouseau, d29, DaliborVukadinovic, darionis, DeerHunter, Deki Duga Devetka, desmeki, djuradj, dzoni19, Electron, ElGenius, elviper2, EXIT78, Grebostrek, igorkozar83, igorpet, Jester, JOntra, Kajzer Soze, kalens021, kikisp, kolle.the.kid, Krusarac, kybonacci, loon123, LostInSpaceandTime, Markan90, mat, mean_machine, miki kv, mladen.zovko, monomah, Mr. Majevica, mrm, nebkv, neko_drugi, nenad81, NorthWind, Oscar, pajkan, Pekman, Peruta, picknick, ping15, PlayerOne, Polemarchoi, raf87, Ray1973, Robin, rovac, royst33, samsung, Simonsen23, Simulink11000, Sky diver 29, Smiljkovich, stagezin, taomaster, TheDictator, theNedjeljko, Tvrtko I, ujke, VNVK, XBMC, zeka013, zokizemun, Zrcalo, zrno, zubri, 787