Srušio se MiG-29 kod Batajnice

6

Srušio se MiG-29 kod Batajnice

offline
  • FOX  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 20 Maj 2009
  • Poruke: 281

Nek im je vječna slava



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Mar 2006
  • Poruke: 677

Slava im! Mir njihovim dusama.



offline
  • Bili smo vojnici
  • Pridružio: 19 Maj 2009
  • Poruke: 4979
  • Gde živiš: Beograd - Srbija; Novi Grad - Republika Srpska

Užas, sad sam došao kući i ušao na forum kad ŠOK.

E jebem ti zlu sreću. Za dve godine dva pilota i dva aviona. Mada gubitak pilota puno boli. E šta sad? Ko će da odgovara?
Koliko mi pilota i aviona trebamo da izgubimo, pa da nekom dođe iz ...... u glavu? Ovo mislim prvo od ljudi u MO pa na dalje.
Ipak smatram da bi ministar trebao da da ostavku, jer u dve godine dva pilota su poginula a da niko nije odgovarao.
Pustite vi to pa on nije kriv, krivi su avioni ili greška u pilotaži. Druže ministre voljno.




(izvinjavam se svima zbog psovke, ali tako je)

offline
  • Pridružio: 05 Avg 2008
  • Poruke: 499

Vecna slava i neka im je laka zemlja...Ovo je uzas, u svakom smislu te rechi. Da chovek ne poveruje...

Saucesce porodicama poginulih...

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

RIP poginulima , neka im je plavo nebo.
Sad

offline
  • Pridružio: 04 Avg 2008
  • Poruke: 949
  • Gde živiš: Serbia

U 14h je konferencija za stampu MO povodom ovog tuznog dogadjaja!

offline
  • Pridružio: 30 Okt 2007
  • Poruke: 994

O Boze sta je ovo???
Neka im je laka zemlja,saucesce porodicama...

offline
  • Pridružio: 27 Dec 2007
  • Poruke: 821

Moje saučešče porodicama.

offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

Sada sam cuo na radiju da su poginuli vojnik i pilot. Strasno. Iskreno saucesce porodicama.

P.S. Da li ce neko sada postaviti pitanje onog PDV koji je drzava sebi sama napalatila za remont svojih aviona?

offline
  • Pridružio: 15 Mar 2008
  • Poruke: 557

"valjda ce nakon Kanasa i danas Randjelovica neko konacno povesti racuna o minimalnoj visini na aeromitnzima!Nemojmo vise od pilota da pravimo gladijatore u cirkuskoj areni,takvi aeromitinzi nam ne trebaju! "AMIN

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1579 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 10 sakrivenih i 1478 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, 6footboy, A.R.Chafee.Jr., ajo baba, Apok, ArchaBasha, Avalon015, avijacija, b_z_b, Bgorando, bigvlada, bojcistv, bpop, Ca6otep, cenejac111, Cirkon, cuvarkuca, Dare, Djokislav, djonsule, Doc, Doca, Duce, dule10savic, DuškoMraz, efektiva, g_g, gagidjuric, Gitzherai, Gogi_avio, Grebostrek, Hans Gajger, havoc995, helen1, Helket, iceburn, Ikica977, ILGromovnik, istokzapad, JOntra, konstruktor, Kototamopeva, kreker, kunktator, Kurgan, Lazur_01, leptirleptir, LostInSpaceandTime, M74AB3, markolopin, Medojed, miki69, mikidragi, mirkoro, mm1811, Moldovan, mrvica78, Ne doznajem se u oružje, nebidrag, nenad81, neutrino, opt1, Oscar, padamacki, Parker, Piani Jazzer, pirke96, pisac12, PlayerOne, pobeda, Ray1973, Regrut Boskica, Remain, royst33, S-G, samo_citam, scimitar19, Semberija, strn, synergia, Szigetwar, uruk, Veless, VJ, vlahale, Warrior, XBMC, Zoran1959, Zorge, 1324