PARS Pantsir S1 (SA-22 Greyhound)

226

PARS Pantsir S1 (SA-22 Greyhound)

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39691

Pa dobro dosta dugo je gledao onu malu maketu beše li S300 što je dobio na poklon pre 2-3 godine red je da vidi kako to izgleda i uživo. Mr. Green
Kubovac da bi zadovoljili i jedne i druge najbolje poručiti obe verzije i kamionsku i gusenice. Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

citat
*Pa dobro dosta dugo je gledao onu malu maketu beše li S300*

Кажу да је била макета С400.А човек нам овде рече да је Русија империја/ако већ ми нисмо/...



offline
  • Pridružio: 23 Okt 2019
  • Poruke: 340

Very Happy

Bla maketa ili ne , ali eto docekasmo bar na tren da se pojavi originalni primerak na tlu Srbije .
U to ime Ziveli i daj Boze da nikada ne zatreba zbog eventualne realne situacije .

offline
  • Pridružio: 17 Jun 2009
  • Poruke: 189

Панцир који излази из авиона нема руске војне таблице на камиону и наши прчкају око њега док се монтира систем на камион. Могуће да остаје, да је то наше што (ако) смо наручили...

offline
  • Pridružio: 17 Avg 2012
  • Poruke: 1622
  • Gde živiš: Šid, Srbija

Suptnjik javlja da se sve vraca nazad sto je i ocekivano..

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Pancir na Batajnici

Slika iz FB Grupe
Оклопнo борбена возила-Armoured fighting vehicles

online
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5281

Iz Zvezdinog snimka:









Deluje novo, što Vladimir90 reče nema tablice, ne izgleda da su ikada stavljane niti druge oznake pripadnosti, a naši rovare po njemu izgleda sa popriličnim razumevanjem.

offline
  • Pridružio: 23 Okt 2019
  • Poruke: 340

Smile

Da li im "pomogli partnjori sa tzv. zapada" u slucaju "da nesto zapne oko petljanja" ...?
Onako kao Cro i Ukrajincima sa njihovim S300 - tkama ...

offline
  • Kubovac  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 12 Jul 2016
  • Poruke: 6875

Gargantua ::]
Dluje novo, što Vladimir90 reče nema tablice, ne izgleda da su ikada stavljane niti druge oznake pripadnosi, a naši rovare po njemu i izgleda sa poriličnim razumevanjem.


Pa nakon 6 meseci obuke, valjda su naučili nešto? Upsss...da li sam ovo rekao naglas? Wink Smile

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Kubovac ::

Pa nakon 6 meseci obuke, valjda su naučili nešto? Upsss...da li sam ovo rekao naglas? Wink Smile


Bice jos Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 917 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 8 sakrivenih i 843 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AK - 230, Apok, bbrasnjo3, Ben Roj, Bobrock1, Bojan198527, Brankojle, Cicumile, Ciri1994, DDragoje, dekan.m, Der Rote Baron, Desmond, Doc, DonRumataEstorski, dradex, eagle.rs, Georgius, Gogi_avio, Hans Gajger, Hitri, Iskander, J - 6, Jager715510, Jelly4183, JOntra, K a s p e r, kibihrchak, KizJ, komenski, Krusarac, lucianovercetti, Marko Marković, MB120mm, Mihailo Gazdić, milanpb, Milometer, mmelezovic, nemkea71, nikoladim, Nikoletina Bursac, nixos, Novakomp, Oscar, Pero, Ray1973, RD84, repac, Sale0501, sekretar, Shilok, Shinobi, stagezin, stegonosa, Stevan2026, t.e.m.p.l.a.r., Username1000, Valter071, vathra, vidra boy, Vlad000, Volfero, vpetrovic, ziggga, Zmaj Tolak, Zorge