PASARS 16

38

PASARS 16

offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5281



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Jul 2014
  • Poruke: 1051

Сумњам да се запалио...

Ако им успе добијамо нашу тунгуску...само би више волео да 50 комада који прате ОМЈ буду на гусеницама



offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8108
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Kako se to desilo ?

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29317
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Ova raketa, ispaljena sa aviona bi mogla u zavisnosti od visine i na 35km+

offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

Gargantua ::

Jedino moguce, po meni je da su ga peli na prikolicu i da se pri tome prevrnulo!?

Kako izgleda R-13 u originalnoj verziji? Da li se mnogo razlikuje po konstrukciji, jer ova na vozilu i donja na slici se prilicno razlikuju po konfiguraciji? To sve vise zbog obima radova podseca na novu raketu,a ne staru modifikovanu.

offline
  • Pridružio: 03 Jul 2014
  • Poruke: 1051

Napisano: 02 Jul 2017 18:58

Ево је...прилична разлика...проширили су тело и продужили је са додавањем тих средњих великих крила..доња слика са плаката је пре коначна верзија

Колико отприлике има тих К-13 од МиГ-21???Ако су имали по 10 резервних комплета то је преко
2 000 ....

Dopuna: 02 Jul 2017 19:00

offline
  • Pridružio: 28 Dec 2016
  • Poruke: 903

Mislim da ovde ipak govorimo o R-13M / K-13М, «изделие 380», koja ima moderniji tragac i dodatno hladjenje GSN.

Prepoznatljiva je po zakosenijim stranicama na GSN (veci spic):

offline
  • Pridružio: 03 Jul 2014
  • Poruke: 1051

Та је...и изабрана је због велике количине коју поседујемо

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Чекај, па неће ваљда прерађивати ракете старе 30+ година које стоје ко зна где и на томе темељити будућност трупне ПВО!?

offline
  • Pridružio: 03 Jul 2014
  • Poruke: 1051

Хоће. Користе само оплату која теже пропада

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1777 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 6 sakrivenih i 1746 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, BZ, Citalac, Coabelgrade, dane007, Doc, Dorcolac, Džekson, ivan979, Kole1975, Koser, kutija11, larix, Lucije Kvint, MiloradKomadic, milos97, nelezele, proka89, S94, saputnik plavetnila, SlaKoj, UAV operator, uruk, voja64, Zoran1959