Sistemi S-300 i S-400 "Triumf"

278

Sistemi S-300 i S-400 "Triumf"

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2010
  • Poruke: 3617

Москва и Ријад потписују уговор о испоруци С-400
Русија и Саудијска Арабија ускоро ће потписати споразум о испоруци лансирних противракетних система С-400, изјавио је за медије помоћник председника Русије за војно-техничку сарадњу Владимир Кожин.

Кожин је додао да су у току преговори и координација Москве и Ријада.

Медији преносе да би Саудијска Арабија могла да купи четири или више дивизија ПВО система С-400 „Тријумф“.

Портпарол руског председника Дмитриј Песков изјавио је 9. октобра да споразум о снабдевању Саудијске Арабије системима С-400 САМ има добре изгледе.

Противваздушни систем С-400 „Тријумф“ представља изузетно прецизан систем за одбрану од стратешке и тактичке авијације, балистичких ракета и хиперсоничних објеката.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Erdogan: Ako Bog da, pravićemo S-400 zajedno sa Rusima
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan izjavio je da nema nikakvih problema oko planirane kupovine ruskih raketnih sistema zemlja-vazduh S-400 i da se sa Rusijom razgovaralo i o sistemu S-500, objavili su turski mediji, prenosi Rojters.

Navedeno je da je Erdogan to kazao novinarima u avionu prilikom povratka sa putovanja u Ukrajinu i Srbiju.

List "Haberturk" je naveo da je turski predsednik kazao da neće biti zajedničke proizvodnje u prvoj fazi nabavke S-400, ali da bi u drugoj fazi to moglo da se promeni.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

Владимир Кожин: Турция получит С-400 после Китая
Citat: Россия в настоящее время реализует контракт на поставку зенитных ракетных систем С-400 "Триумф" для Китая, Турция - на очереди, сообщил помощник президента РФ по ВТС Владимир Кожин
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Тайип Эрдоган: У Турции нет проблем с приобретением С-400
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Бахрейн и Россия договариваются о поставках ЗРС С-400

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

stalker ::djox ::Turkey could look elsewhere if Russia won't share missile technology: minister
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Како да не...врхунски ракетних система има на сваком кораку.... Bebee Dol

Kao što rekoh, Twitter izjave za loženje masa i šišanje ovaca.

Bombastični naslovi izvlačenjem iz konteksta "ako imaju bolje/drugo" da im prodaju.

Međutim, mene nešto ne čudi što sad taj sistem šeta po Bliskom istoku. Zamislimo da je Iran bio u poziciji pazariti Su-30, MiG-35, S-300/S-400, rakete obala - more itd. Sigurno će nešto nabaviti, ali pitanje šta i u kojoj meri.

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Мароко заинетресован.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

Сергей Чемезов: контракт на поставку Саудовской Аравии ЗРС С-400 готов
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

Kazahstanci na gadjanju
Бригада противовоздушной обороны СВО Республики Казахстан
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

Nova ispuka S-400 za RF
"Алмаз-Антей" передал Минобороны полковой комплект системы С-400
Citat:Концерн ВКО «Алмаз-Антей» передал Министерству обороны РФ второй за год полковой комплект зенитной ракетной системы С-400.
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 04 Jun 2010
  • Poruke: 59

Rusija uvela u naoružanje još jedan puk S-400 [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

Koju verziju s300 Belorusi nude na prodaju?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 742 korisnika na forumu :: 95 registrovanih, 5 sakrivenih i 642 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Abebe Bikila, Apok, Asteker, Avalon015, bankulen, Baždaranac, BORUTUS, BrusLi, C-Gun, curiosity, darionis, Dixtrix, DJUNTA, doom83, Dovla, draganca, Draganeli, Dzoni2412, fijufijukrozkapiju55, g0xy, Georgius, glados, Glavonja049, Gradjanin, Guster25, Halabit, HawX, Helket, igorkozar83, Ir, ivan979, Jeremiah, Joksss, jon istvan, JOntra, K a s p e r, Kajzer Soze, Kamov, KizJ, Lance Guest, Litostroton, Lj_ubo, LostInSpaceandTime, Lošmi, Lucije Kvint, Marko Marković, mat, milanpb, milenko crazy north, Milometer, minke, Mis uz pusku, mist-mist, Mitch22, mm1811, Moldovan, momcilob55, monomah, Mrav Obrad, mrgud2025, Nasegorelist, nemkea71, nixos, Nobunaga, Nole, Novakomp, OgnjenMitric, Paklenica, Papadubi, pera bager, Pururin, rakivan, repac, royst33, S-G, S2M, shadower78, Tanjagre, trutcina, user24, vazduh, veljko82, vija, Vlada78, Vlado82, vobo, Volfero, wulfy, zax22r, zillbg, Zmaj Tolak, Zmajac, zokizemun, 79693, 800077