Automatske puške (koje nemaju zasebnu temu)

8

Automatske puške (koje nemaju zasebnu temu)

offline
  • Pridružio: 13 Feb 2011
  • Poruke: 2819
  • Gde živiš: tamo daleko...

Malo nelogican tekst. Zastava je poslala na test samo oruzje u 7,62 NATO.
U svakom slucaju, dobar posao za Cehe.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

Ako sam dobro razumeo, TFB je samo preneo vest Pakistanske radio agencije (a znamo kako se novinari odnose prema svetu oruzja).



online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39693

Pre koji dan sam na PD forumu naleteo na vest da su Česi pobedili e sad te puške bi trebalo da se prave u Pakistanu tako stoji u tekstu koji je Recce postavio.

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2387

Боље да су одабрали Заставу.

offline
  • Pridružio: 13 Feb 2011
  • Poruke: 2819
  • Gde živiš: tamo daleko...

"These Rifles will only replace Type 56 not G3. For G3 talks are still taking place and most likely SCAR would win that deal."
Komentar sa TFB-a. Ovo mi vec ima smisla, za razliku od novinarskog teksta.

offline
  • Bravar ko drug Tito!
  • Pridružio: 28 Apr 2014
  • Poruke: 917
  • Gde živiš: Tu i tamo vise ni ja neznam!

Uff resili pakistanci da bas otvore kad su SCAR odabrali,svaka im cast investicija za bolju buducnost...

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113988

Ukri ce proizvoditi americke M16 model WAC47
"Укроборонпром" вироблятиме натівську гвинтівку M16 моделі WAC47
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Bravar ko drug Tito!
  • Pridružio: 28 Apr 2014
  • Poruke: 917
  • Gde živiš: Tu i tamo vise ni ja neznam!

Pa koliko ja znam vec ih uveliko proizvode,neke njihove jedinice vec koriste te domace varijante......
P.S.Mozda sad i zvanicno pocinju.....Ali vec proizvodnja traje....

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39693



В «Ростехе» сообщают о том, что с 2018 года в ВС РФ, войска Росгвардии и другие силовые структуры страны будут поступать новые виды стрелкового оружия.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Bravar ko drug Tito!
  • Pridružio: 28 Apr 2014
  • Poruke: 917
  • Gde živiš: Tu i tamo vise ni ja neznam!

Eto da ne idemo u off u nekoj temi mozda je ovo adekvatna,koje su te misteriozne Americke modularne puske o kojima pisu svi drzavni mediji,a upuceni sa foruma negiraju i zasto?

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2107 korisnika na forumu :: 90 registrovanih, 5 sakrivenih i 2012 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., annon, ArmyBoss, Asparagus, bobo85, Bole72, Boris.A, bpvl, branko7, BWG, celt, Citalac, crazydkure, curiosity, Dannyboy, darkojovxp, dejan1972, dekan.m, dekiz, doktor1964, dolinalima, drimer, Džekson, El-Komadante, Feller, Frunze, gaga23, gagidjuric, geo.dule, Georgius, ghoost, Goksi95, GUARIN, IvanMiletic, Jeremija98, Jerry Drake, jimi_agf, Jomini, Kajzer Soze, Kakarotsvc, Karaula, Khaless, king111, klepesina, kybonacci, Lance Guest, maksi007, Marko Marković, MiGac, mikhailo, mikidragi, MILO-VAN, Milometer, minke, nebkv, nenooo, nnovakis, OgnjenMitric, ozzy, pein, Permaldar, ping15, Poof, Ray1973, redstar011, redstar72, rovac, S94, sale76, sekretar, Semberija, Sharpshooter, SirOliver, SOVO515, tamno.nebo, theNedjeljko, VaRvArI 85, vidra boy, VJ, VladaKG1980, vuksa72, wolverined4, x9, zax22r, ZlatniRez, Zmajac, Zukov, |_MeD_|, 79693, 223223