Pištolji i revolveri (koji nemaju svoju temu)

338

Pištolji i revolveri (koji nemaju svoju temu)

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

Ma gde ćeš da se šetkaš na -40,da ti se naslednici smrznu ko... Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 3753

felixTT ::Pitanje,

ako bi morali da zivite na nekom mjestu, kao neka vrsta prezivljavanja gdje ima medvjeda, vukova, te u vrucim krajevima, lavova ,hijena, slonova ,gdje su su temperature jako niske i do -40, a nekad i jake visoke, zatim blato, snijeg, led kiše, a isto tako lopova koji su spremni i ubiti da bi nesto uzeli od vas, koji pistolj i revolver bi uzeli kojeg kalibra?
Znaci samo da se moze izabrati jedno oruzje..

Medju traperima u Kanadi i na Aljasci vrlo popularan je 629 sa cevi od 4", ako je to indikacija bilo cega.



offline
  • Pridružio: 12 Jan 2013
  • Poruke: 328

Učinkovitost pogotka..

online
  • Pridružio: 27 Nov 2013
  • Poruke: 3082

Зар се не рачуна да неки калибар може да просфира главу?

online
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22291

Moze prakticno svaki, ali tesko je pogoditi u praksi pa se ne preporucuje.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2013
  • Poruke: 328

specifican ugao glave


offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Ma, ulovio bi ga Džoni R., k'o zeca!

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2387

Не знам зашто али нешто не бих пуцао у белог медведа. Има тако неких животиња које никако не бих пуцао. Не рачунам самоодбрану.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2013
  • Poruke: 328

AcaNik ::Не знам зашто али нешто не бих пуцао у белог медведа. Има тако неких животиња које никако не бих пуцао. Не рачунам самоодбрану.

Naravno, niti jednu zivotinju, samo u nuzdi samoodbrane...ne znam kako mogu spavati koji ubijaju ovakve zivotinje, lavove, tigrove, slonove... nema tu ljudi

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Po meni nema adekvatnog pištolja a ni revolvera za lov i isti se mogu uspešno koristiti samo za dostrel ili nedaj bože samoodbranu u krajnjoj nuždi..
Doduše pravljeni su i neki modeli koje su za tu namenu reklamirali ali ih ja namerno ne bi ovde spominjao ako jenekome za spominjanje istih ima tema o lovu u kantini.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1171 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 5 sakrivenih i 1092 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, Avalon015, Ba4e, bb929, blatruc82, bojank, bojcistv, Borski1977, BOXRR, Boxy, bukefal, cifra, Clouseau, Cvijo_ue, Dekanovic, deks, Denaya, Djota1, DonRumataEstorski, Draganeli, dukajov, dulleo, dusan.l, dushan, Džekson, ekser222, Electron, Frunze, Ilija Cvorovic, jarovitt, JOntra, Kvaka22, Lance Guest, limeni, ljiljak, LUDI, marsovac 2, mačković, Milan A. Nikolic, milanpb, Miler88, Milovan Dinic, milutin134, Miškić, mocnijogurt, nemkea71, nenad81, nevjerna beba, NiKoLa27, ObelixSRB, OKT, pajcex026, Panter, Parker, pfc74, Piani Jazzer, RajkoB, raptorsi, repac, S-G, Saša1989, skok, spalev, Srky Boy, stagezin, tomo2, Tumansky, Ulzana, v82, vathra, vladom6, Zavulon, ZetaMan, Zrcalo