Antonov An-26

190

Antonov An-26

offline
  • Pridružio: 04 Feb 2011
  • Poruke: 177

Hvala za info! Smile
Mora da je prozujao dok nisam bio kod kuće ili nije išao preko Borče Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

djox ::Ukrajinac u novom odelu....

Snimak
Citat:Ан-26 "Рятунчик" здійснив демонстраційний політ



offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

Jel ima neka nova informacija po pitanju remonta?

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3542

dinja ::Ovom drugom (71386) nije dobro, isteklo mu sve što mu je dato 2008.godine i u skladu sa tim priprema se za dug put i na duže odsustvovanje.
Kada se vrati, biće u punoj formi.
Ziveli

Potencijalno dobra vest Smile
Na zalost sigurno losa vest je da ipak ostajemo bez transportne avijacije na neki period(ako ne racunamo Seneku) Sad

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

Ukrajina...
Другий “волонтерський” Ан-26 готовий до виконання завдань

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


offline
  • Troja 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 02 Okt 2014
  • Poruke: 675

Spot o 138. transportnoj avijacijskoj eskadrili sa An-26.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

Citat:Тип: Ан-26
Принадлежность: ВВС России
Бортовой номер: 03 синий
Регистрационный номер: RF-36049
Место съемки: Кубинка
Дата съемки: июнь 2015 г.
Автор: Владимир Воробьев




Antonov Upgrades First AN-26 Transport for Ukraine

Citat:Antonov Company, being a part of Ukroboronprom, completed the first stage of modernization of the AN−26 transport for Ministry of Defense of Ukraine. This is the first aircraft from 14 ones to be delivered for operation in the zone of antiterrorist actions.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

Ukrajinci remontovali jos jedan...


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • Pridružio: 01 Dec 2009
  • Poruke: 2455
  • Gde živiš: Borca Sebes gde obicno .......

Cuju se ovi nasi jako lepo kad prelecu, pogotovu deo borca sebes, i jako ih je lepo videti danju ili cuti uvece.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33447

An-30

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1411 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 3 sakrivenih i 1334 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aco76, aleksmajstor, alex71, ALEXV, bbogdan, blatruc82, bojan1234, Botovac, BraneS, BUDDAR70, cuculo, cuvarkuca, darkkran, deki1001, Djota1, djuradj, Duce, dukajov, Džekson, Feller, goxin, GT, iceburn, Ivoo, JOntra, K2, Kapetan Hadok, kaskadija, KizJ, Kobrim, kutija11, laurusri, ljuba.b, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, luka35, MarkoD, mat, mean_machine, Miler88, momcilob55, naki011, nemkea71, nenad81, nuke92, OKT, OldKresoje, Orc, ozzy, Parker, pein, peradetlić, PlayerOne, Qvazimodo, radza1, raptorsi, raso76, Remain, sevenino, Shajlok, Spinosa, sspp, stalja, tomigun, vaci, varda, Vidlič, vidra1, Vlad000, yufighter, Zoran1959, zubri, zziko