Domaci COIN avion-Kobac

78

Domaci COIN avion-Kobac

offline
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 19



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • S-lash 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2008
  • Poruke: 4961
  • Gde živiš: Slovenija

lasta 95 feniks ::

ovu maketu pripremala čistačica ili hišnik?

Bogami, ako če imati nosač NRZ samo sa ene strane, nosit če ga udesno, bio to na maketi, ili u živo



offline
  • Pridružio: 16 Feb 2008
  • Poruke: 388
  • Gde živiš: kragujevac

Neko digo lanser trebalo mu za maketu Smile Inace onaj na sajmu ,koliko sam mogao da vidim u kokpitu sem upravljackih palica nema nista.

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Не знам јел ово оно исто или су почели нешто да раде..

offline
  • fin 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 06 Nov 2012
  • Poruke: 741

to nije turboprop motor

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Можда желе да испитају прототип са клипним мотором да виде како лети па онда уграђују турбопроп. Нагађам. Било би добро да се неко близак Утви/СДПР-у/ВТИ-у распита да ли има ишта од овога.

offline
  • Aleksandar
  • Pridružio: 30 Okt 2012
  • Poruke: 897
  • Gde živiš: Kraljevo

ali definitivno je trup kobca, lasta nije u pitanju, znaci da se radi na njemu, kakvo je stanje sa ovim krilom levo jel ono za lastu ?

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Možda samo prave mesto za izbacivo sedište u zadnjoj kabini.

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Да, можда је то само проба модификације за избациво седиште за Ласту.

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Krajnje je vreme da se uradi nešto po tom pitanju.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 845 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 8 sakrivenih i 764 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ALEXV, bavar357, belov, Bo96, bojan313, Boris90, Borski1977, darkkran, DavidA, dejan1972, dj.ape, Djokislav, dunavzed, Dusko_Dugousko, Džekson, EVIDENTICAR, famoso, Frunze, gorval, gregorxix, GT, Hardenberg, ibssa, iceburn, Jager715510, jalos, JOntra, Kajzer Soze, KizJ, Kvaka22, lord sir giga, m94j, MarkoMarkovic86, maxim_von_burdengate, mercedesamg, milanpb, milbos, mile.ilic75, milos.cbr, Mićko, mnn2, Moldovan, mrvica78, nebidrag, nenad81, nenooo, Nikoletina Bursac, obsc, Oscar, Paklenica, peradetlić, Petar25, Podljub, Polifon, proka89, rajkoplje, repac, saputnik plavetnila, ShtagodShtagod, Sonic, Stoilkovic, svnedelja, Tas011, tomigun, Topaz9, Tribal, ujke, VNVK, Wiesel092, zbazin, Zdenko, 79693