J-22 Orao

266

J-22 Orao

offline
  • Buva  Male
  • Legendarni građanin
  • amater u pokušaju
  • Pridružio: 10 Apr 2010
  • Poruke: 3313
  • Gde živiš: i ja se pitam...

^Vezba gasenja zapaljenog aviona



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3543

25531 danas



offline
  • Pridružio: 25 Dec 2007
  • Poruke: 1097

А што су му скинути топови??

offline
  • Luka 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2011
  • Poruke: 3148

BSD ::Koliko je dvosed lepsi avion u vazduhu, u nekim zaokretima kada ga gledam kao da vidim Gripena, mnogo ozbiljnije deluje! Izuzetno lep avion, a kao sto neki konstruktori rekose lep avion lepo leti, ako je istina, onda to je to.Vaistinu.

offline
  • Dicus  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Okt 2008
  • Poruke: 3110
  • Gde živiš: Beogard

Jako lep 3d model, uz dobre teksturi bi vrhunski izgledao!

online
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3543

Vlada78 ::Al kako to da dvosedi lete, a jednosedi ne ?
Sest meseci pauze,sasvim je normalno da se ljudi prvo vrate u trenaz.Do juce je to gotovo iskljucivo bila osnovna obuka,let u zoni,prilazi na sletanje i produzavanja.Sada je malo i kombinovano sa obukom u GBR.Juce je bas bilo sjajno posmatrati par NJ kako iskacu sa svih strana Very Happy

offline
  • bgsoft  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 25 Nov 2007
  • Poruke: 3

Pozdrav ljudi!

Da li neko mozda ima tekst pristupnih otvora na orlu.
Unapred zahvalan.

Pozz,
B.G.






offline
  • Luka 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2011
  • Poruke: 3148



Trebalo bi da je ovo legenda za te crteže.
To je za izviđače, mislim da kod jurišne verzije ima nekih razlika.

offline
  • bgsoft  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 25 Nov 2007
  • Poruke: 3

ne moze biti brze Smile

Hvala Luka!

Pozz

p.s. Da li neko mozda ima kompletan VTUP za J-22. Puno bi mi znacilo.

offline
  • Luka 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2011
  • Poruke: 3148

^
Pogledaj linkove što sam stavio u biblioteci. Mislim da je tu kolega CF skupio sve što postoji skenirano:

Arrow http://www.mycity-military.com/Avijacija-i-PVO-2/U.....l#p1577030

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 983 korisnika na forumu :: 93 registrovanih, 4 sakrivenih i 886 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AirSremac, aleksandar89, Apok, Asteker, Ba4e, Banovo Brdo, Belac91, BlackTower, blue, Bojan198527, bojankrstc, bokicacar, Brada64, brane2208, brufen, bukefal, celt, CHARLIE JA., Colt D, Comyymoc, Djota1, Dogma21, DonRumataEstorski, dule10savic, elenemste, Feller, g_g, Georgius, Gitzherai, Glavonja049, goran.vvv, GORDI, Great White, GveX, Hans Gajger, HawX, HrcAk47, iceburn, Ivoo, Jecmendo, Jeremiah, Jeremija98, Koser, Krusarac, kybonacci, littlebunny, Marko00, Metanoja, milos97, mnn2, monomah, Mrav Obrad, muaddib, Mzee, Ne doznajem se u oružje, nebkv, nuke92, operniki, Orc, pera bager, Pilence, porticco, Prečanin30, procesor, Pururin, Ray1973, rovac, ruma, S.Palestinac, scimitar19, shiro, Smiljke, sombrero, Srki98, stegonosa, tmanda323, tomo2, ujke, umpah-pah, vathra, veljko82, Vlada1389, Vladimir90, VNVK, Vojo06, vrgudinac, WELJKO, xAlex2, yiyi, Zdenko, Zorge, Zuna77