MIG-21 Fishbed

1011

MIG-21 Fishbed

offline
  • Jerzy
  • retired soldier Polish AF
  • Pridružio: 28 Nov 2011
  • Poruke: 955
  • Gde živiš: Polska

Češki 21MF s raketama RS-2US + R-13M


Iz Foruma :
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Još jedan neobičan varijantu RS-2US +R-13M



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Citat:A useful period photo of a Soviet MiG-21 with a SPRD-99 fixed to the fuselage just behind the main wheel well. Also note the R-3S IR (AA-2 ATOLL) missile attached to the wing pylon and finally the PTB-490 fuel tank attached to the aircraft centreline pylon. This would have been a very common lead-out over the skies of Vietnam as all kills by North Vietnamese pilots where with the R-3S missile.




offline
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 98

Na danasnji dan pre dve godine je odrzan veliki aeromiting, danas je poleteo jedan mig-29
foto: Nikola Fific




























offline
  • Pridružio: 22 Maj 2014
  • Poruke: 164

Dakle tri keca su aktivna.
Al' su ih načičkali, je l' ostala ijedna raketa, nrz u hangaru Laughing

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Nisu tri nego dva.Dvosed i jednosed, kao sto vidis na slici.

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7613

nfific ::



A ту је и Г-4М (23646), види му се мањи део носа на левој страни.

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

^MiGovi sa te slike su valjda probrani za eventualni remont i produzenje veka.

offline
  • Pridružio: 22 Maj 2014
  • Poruke: 164

Napisano: 02 Sep 2014 18:27

Mercury ::Nisu tri nego dva.Dvosed i jednosed, kao sto vidis na slici.

Učinilo mi se na prvoj slici da viri kljun trećeg, a ono g4 Laughing

Dopuna: 02 Sep 2014 18:31

Kad bi barem remontovali tih 11 do nabavke, nisu to Bog zna koje pare.

offline
  • Pridružio: 27 Maj 2012
  • Poruke: 1124

Mercury ::^MiGovi sa te slike su valjda probrani za eventualni remont i produzenje veka.

pa kiliko vec cekaju taj remont i ko ce ga raditi

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Nema remonta.Ti avioni su probrani za eventualni remont, ako se drzava seti da joj treba RV.
Mozda gresim, mozda nisu to ti L-17

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2989 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 11 sakrivenih i 2890 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 9k38, alberto, Apok, Avalon015, Ba4e, BaneM75, bankulen, boj.an, bojan_t, bojcistv, boracbl1389, Boris90, brandža84, Car89, Comyymoc, darionis, darkkran, dekan.m, Djota1, dolinalima, DonRumataEstorski, dusan.l, expanse, Feller, Flanker-G, geo.dule, Giskard, Glavonja049, Grebostrek, iceburn, ikan, K a s p e r, K2, Karaula, kib, kori, LostInSpaceandTime, Maruti, Mihailo Gazdić, miki kv, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, miljannis, MILO-VAN, mirkoro, mishkooo, Mitraljeta, Moldovan, moldway, momcilob55, Novakomp, OgnjenMitric, ozzy, Papadubi, Parker, PenzosGSP, pinci01, pirke96, pobeda, Pv123, rakivan, raptorsi, repac, rovac, royst33, Sirius, skok, Smiljkovich, Solunac na steroidima, stingD, T55, Titan, Tvrtko I, v82, vaci, vathra, Velizar Laro, Vlada1389, Vlada76, Vladoj, Vrač, vrgudinac, Witcher, wolverined4, |_MeD_|, Ćuk, Đurđevdan