|
Poslao: 19 Okt 2013 20:08
|
offline
- Pridružio: 22 Dec 2008
- Poruke: 467
|
Rudi je išao u zadaću vizualnog izviđanja povlačenja ostataka JNA iz Slovenije, ako se ja dobro sjećam...a i ima ovdje nešto o tome [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Službe bezbednosti JNA su znale za njegove namjere, znali su i određeni "obični smrtnici" na aerodromu, kao šta se kasnije znalo i za prebjege Selaka i Ivandića, više od pola godine nakon Perešinog preleta.
Zašto im je dozvoljeno da prelete je poprilično osjetljiva tema...pa ja ne bih o tome.
O ovim pozadinama ako uđemo u diskusiju, tema gubi smisao, jer više nije riječ o avionu MiG-21 nego o nekim drugim smjerovima.
Pozdrav
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 19 Okt 2013 20:15
|
offline
- ray ban11
- Legendarni građanin
- Pridružio: 17 Sep 2010
- Poruke: 24129
|
^
Potpuno ispravno kolega. Nego da li ima jos nesto cime nas mozete iznenaditi ,nesto arhivsko nesto sto ce zaokupirati paznju ?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Okt 2013 13:10
|
offline
- Pridružio: 22 Dec 2008
- Poruke: 467
|
- 13Ovo se svidja korisnicima: ray ban11, celeron, zixo, doktor1964, Mirage 2000N, Mercury, babcia131, djox, shone34, Voja1978, Vlada78, nradukic, carpbuster
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Napisano: 19 Okt 2013 20:29
ray ban11 ::^
Potpuno ispravno kolega. Nego da li ima jos nesto cime nas mozete iznenaditi ,nesto arhivsko nesto sto ce zaokupirati paznju ?
Bit će naravno, sad nisam u prilici trenutačno. Ali zna se - Služimo narodu.
Dopuna: 20 Okt 2013 13:10
Idemo dalje...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Okt 2013 18:57
|
offline
- ray ban11
- Legendarni građanin
- Pridružio: 17 Sep 2010
- Poruke: 24129
|
^
Hvala kolega MiGac. I na slici pise MiG-21bis ne BIS ili slicno .Sad su mi stvari po tom pitanju jasne .
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Okt 2013 09:15
|
offline
- babcia131
- Počasni građanin
- Jerzy
- retired soldier Polish AF
- Pridružio: 28 Nov 2011
- Poruke: 955
- Gde živiš: Polska
|
Zanimljivo fotografiju MiG-21PFM Angola.Iza mlaznicu, mislim da raketa eksplodirala ?
Slika od
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Okt 2013 09:19
|
offline
- doktor1964

- Legendarni građanin
- Nebojša
- prodavac magle u penziji
- Pridružio: 23 Maj 2012
- Poruke: 2913
- Gde živiš: Niš bre
|
Proširili mu čunak! I An-12 u pozadini.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Okt 2013 12:04
|
offline
- Patak Daca

- Počasni građanin
- Pridružio: 14 Feb 2012
- Poruke: 885
- Gde živiš: Beograd
|
bilo bi jos interesantnije da saznamo jos nesto o ovom incidentu...
|
|
|
|
|
|