MiG-29 Fulcrum

1403

MiG-29 Fulcrum

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Nastavak..Rusi i kazahstanci
Citat:Несколько фотографий МиГ-29 сделанных на полигоне Дубровичи во время конкурса Авиадарст - 2015.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Российские летчики показали лучший результат в общем зачете на международном конкурсе "Авиадартс"
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Citat:Судейская бригада Авиадартс завершила осмотр мишеней и обработку данных ОК и подвела предварительные итоги
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3543

Oni 29ke koriste na poligonu kao mete a mi nemamo ni za kanibalizaciju
Nije mi jasno zasto jednostavno od Rusa nismo kupili na primer dva primerka,raskopusali na licu mesta ubacili u IL 76 i spakovali u magacine
Nesto slicno je uradjeno prilikom nabavke F 86D



offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16327
  • Gde živiš: Lublana

Ti Mig-29 koje Rusi koriste za gađanje na zemlji nisu više dobri ni za kanibalizaciju. Sve što je dobro za kanibalizaciju Rusi potroše zase. Za kanibalizaciju se kupuju avioni koji su u letnom stanju neposredno do generalnog remonta.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Citat:




Pomislih ovo nekakve makete ,kakvi pravi avioni ,sta vam je reko ...

Kad ono `demfer` se vidi u ovom vertikalcu ...

I tako 29-ka sluzi kao meta na poligonima .. mada imali smo i ranije ovih slucajeva ( slike, snimci ... )

offline
  • Sveto 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 10 Dec 2009
  • Poruke: 1636

Napisano: 07 Avg 2015 16:10

ray ban11 ::
I tako 29-ka sluzi kao meta na poligonima .. mada imali smo i ranije ovih slucajeva ( slike, snimci ... )


Sluzi jer je nestalo 21ica cak i za mete za razliku od nekih drugih koji u zastiti svog neba ozbiljno racunaju na MiG-21 :/ Usput neki od unistenih trupova su mladji od nasih 29tki..doduse naletjeli su mnogo vise casova..

Dopuna: 07 Avg 2015 16:16

jazbar ::Sve što je dobro za kanibalizaciju Rusi potroše zase.

u kojoj godini vi zivite Smile ?

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Ukrajina


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Dicus  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Okt 2008
  • Poruke: 3110
  • Gde živiš: Beogard

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Ima li vesti o 101, jel rade na njemu?

offline
  • Dicus  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Okt 2008
  • Poruke: 3110
  • Gde živiš: Beogard

^ Zaista ne znam. Ne sumnjam da će ga ubrzano srediti ako stvarno legne lova, i ako neko malo ubrza proces nabavke delova. Pisao sam već 100 puta da je najveći neprijatelj naše vojske 1. zakon o javnim nabavkama i 2. sama država koja ne da dovoljno love, pa poremeti sve planove za nabavku.

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Dicus ::^ Zaista ne znam. Ne sumnjam da će ga ubrzano srediti ako stvarno legne lova, i ako neko malo ubrza proces nabavke delova. Pisao sam već 100 puta da je najveći neprijatelj naše vojske 1. zakon o javnim nabavkama i 2. sama država koja ne da dovoljno love, pa poremeti sve planove za nabavku.
Ponadao sam se da ce i njega osposobiti od ovih para sto su odobrene za delove u LA.
Bese i neki tekst na ruskom da je Vlada sklopila sporazum sa Rusima o nabavci rezervnih delova.
Mozda su na njemu potrebni neki ozbiljniji radovi

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 679 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 3 sakrivenih i 615 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bankulen, batana, bojan313, bojank, Borkanović, cenejac111, Centauro, DavidA, Djokislav, djonsule, Dragon Order, Duck of Death, Duschi, EXIT78, gaga23, Goran_, HawX, iceburn, Inner-Cell, IvanMiletic, Jomini, KizJ, kljift, komenski, koom0001, kybonacci, Lazur_01, Linda, m0nstrum_, Mane88, marko.markovic, MarkoW, Medojed, mercedesamg, Metanoja, milijarder, miljannis, Milun24, Mitogna, narandzasti, Nepopravljivi, ostoja, pein, PlayerOne, prle122, probisic, Profesor_018, Rogan33, simicnenadbg, Sin Boskic, Sir Budimir, Smiljkovich, starlights, Steeeefan, Tastatura ratnik, vaci, Vanderx, Velibor Radoja, Vlado82, VPV, šumar bk2