MiG-31 Foxhound

63

MiG-31 Foxhound

offline
  • Pridružio: 04 Maj 2010
  • Poruke: 1025
  • Gde živiš: Gore iznad oblaka...

Mig-31 kokpit nekad i sad..



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

sto bi Djura iz Nadrealista reko
`joj razlike ,drasticne razlike` Razz Wink



offline
  • Pridružio: 13 Nov 2006
  • Poruke: 3743
  • Gde živiš: Novi Sad

Praktično je nemoguće razlikovati F-14A i MiG-31 kada se gleda samo kokpit RIO-a.
Možda sam malo nostalgičan, ali mnogo mi se više svidja taj kokpit sa okruglim displejem. Nekako mi toplijei prijatnije izgleda.

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28423
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države



^ nije obradjena varijanta MiG-31D




za "engleze"

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

evo se ovde spominje kao IS ( istrebitel sputnikova)

Also known as MiG-31IS (Istrebitel Sputnikova) was a prototype meant for the deployment of Russian ASAT systems. Its death was marked by the termination of the ASAT program, otherwise the complex should have been comparable to the paring F-15/ASM-135

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6375
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

За удес, који се десио у новембру прошле године, окривљена је посада.
Могућа казна је да пилоти отплате процењену вредност авиона у тренутку удеса, од 132 милиона рубаља (око 4,6 милиона долара).
Одбрана пилота сваљује кривицу на технички квар на мотору и лошу предполетну припрему авиона.


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Da piloti plate vrednost aviona? Svasta.

offline
  • lacko  Male
  • Super građanin
  • doktor medicine
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 1493
  • Gde živiš: nis

Stara ona pilotska kaze: Pilot je uvek kriv dok se ne dokaze suprotno...kako bre tehnika da otkaze,nemoguce.... uvek brane tehniku dokle mogu, a pilote?

offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5597
  • Gde živiš: Novi Sad

Како мисле да људи са примањима од не више од 1000$ месечно отплате 4.6 милиона?

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

e to je stvarno previse ,cuj da plate vrednost aviona ,nije sala Confused ,nego ako mu je vrednost bila samo 4.6 miliona pa u kakvom je onda stanju bio pitam se ???u letnom izgleda jeste ali ... Bebee Dol
mocna 31-ca ce izgleda jos dugo biti glavni u patroliranju i cuvanju najduze granicne linije na svetu Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3168 korisnika na forumu :: 30 registrovanih, 1 sakriven i 3137 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andrija357, Citalac, Czrweni, Dannyboy, darionis, Djokkinen, Dovla 1980, draggan, goran.vvv, Haris, Hitri, Jester, Lino, Medojed, mikhailo, milenko crazy north, MilosKop, Mzee, Shilok, SirOliver, Stoilkovic, tooljan, Tvrtko I, Ulzana, vaso1, Veselimalisa, vlada035, vrlenija, zlaya011, ZZZ