Suhoj Su-27 Flanker

79

Suhoj Su-27 Flanker

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

vlada78 ::USSVoyager ::izgleda da smo ja i vlada78 najveci "fanatici" za suhoj


Nismo mi krivi sto znamo sta valja ! Mr. Green

obojica ste potpuno u pravu Ziveli ,SU27 (i njegovi derivati) zaista jesu vredni paznje! sto bi rekli oni su `Rusko Zlato`a sad jedna konstatacija u vezi sa prvom recenicom iz filma `Top Gun over Moscow`,naime komentator govori sledece `russian fighters and pilots are still dangerous` Mr. Green ,(po koga su oni opasni kad svo vreme govore o potrebi odbrane svoje `Rodine` i cak spominju prijateljski odnos sa amerima|? to dovoljno govori o amerima i njihovom nacinu razmisljanja o svetu koji ih okruzuje,ali neka ih ,daleko im kuca! Slava ruskoj Avijaciji!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4967
  • Gde živiš: Šid

jel ovo neki raniji prototip ili se to meni sam cini?



offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

USSVoyager ::jel ovo neki raniji prototip ili se to meni sam cini?

hm ,bas se pitam koji je ovo prototip u pitanju ,lici mi na onaj P-42 ovako kad pogledam na vertikalce ali stvarno neznam koji je u pitanju Confused

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4967
  • Gde živiš: Šid

da ali p-42 nije imao ovu budzu odpozadi izmedju motora gde je smesten padobran..
a kod ovog na slici je dugaciji nos aviona

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

USSVoyager ::da ali p-42 nije imao ovu budzu odpozadi izmedju motora gde je smesten padobran..
a kod ovog na slici je dugaciji nos aviona

pa da rekao sam da mu je slican ,verovatno je neki od prototipova T-10S

Dopuna: 15 Nov 2010 13:14

ma nesto se pitam da ovo nije onaj sto je izgubio deo krila u letu a to je bio T-10-17? bas me nesto zanima koji je ovaj ako nadjes USSVoyager napisi

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4967
  • Gde živiš: Šid

ovaj sa slike je koliko sam nasao na netu Sukhoi T-10-20

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

USSVoyager ::to je koliko sam nasao na netu Sukhoi T-10-20
znaci da sam bio blizu Very Happy . hvala ti Ziveli

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4967
  • Gde živiš: Šid

a jos imao i slike u mojoj arhivi..
a nisam ni znao Smile

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

sta li mu ovo KTM znaci jel znas?

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4967
  • Gde živiš: Šid

stvarno ne znam

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1805 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 7 sakrivenih i 1726 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 6.5lapua, alex1974, ALEXV, amaterSRB, Arhiv, BaneM75, Banovo Brdo, Ben Roj, bpvl, Daba75, Dannyboy, Deki Duga Devetka, Devil city 1989, Dimitrise93, dj.ape, djordjemiklusev, DovlaODR, dule10savic, dzada, g_g, Georgius, Gradjanin, gzoki, IvanMiletic, JK, Kajzer Soze, koneks, kunktator, Lance Guest, Leonov, leopard83, m0nstrum_, Maki1981, Marko Marković, mat, mercedesamg, Mercury, Metanoja, mile33, Miletić Zoran, Nikoloff, nnnnnnnnnn, NorthWind, Panter, pein, pisac12, pobeda, Posmatrac77OKB, Prečanin30, Prle90, Ray1973, redstar011, Robin, rodoljub, samo_citam, Shilok, ShurikSST, Smiljkovich, Solunac na steroidima, Sonic, StalniPromatrač, Tvrtko I, ulogovan, vdeki, Vica1958, Vrač, vrgudinac, Zeljo980, |_MeD_|, Živković, Žrnov