Suhoj Su-27 Flanker

89

Suhoj Su-27 Flanker

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

ovi ruski vitezovi definitivno treba da sredjuju ili da menjaju svoje sadasnje aparate..
pogle ovo..
jedan na farbanje..
drugi na sredjivanje limarije



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 13 Jun 2007
  • Poruke: 2605
  • Gde živiš: South of Heaven

Da se ne radi o 2 slike istog aviona? Na obe slike je avion koji pripada "ruskim Vitezovima"...



offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

da posle provere..
te 2 slike su od istog aviona..
ali pogledaj u kakvom je losem stanju..
ne volim da vidim nijedan avion u takvom stanju..
a posebno ne volim da vidim ovako mog ljubimca su-27 Smile

offline
  • Pridružio: 13 Jun 2007
  • Poruke: 2605
  • Gde živiš: South of Heaven

Pa pretpostavljam da taj avion koristi cela grupa za svakodnevno uvezbavanje,pa je zato u onakvom stanju. Ostale avione (u trobojkama i sl) sam video u sasvim (najblaze receno) pristojnom stanju...
Mislim da je onaj primerak namenjen maximalnom drilu pilota,do poslednjeg atoma resursa (tuzno,ali tako je),kao zrtva za postedu resursa drugih aviona u grupi... Crying or Very sad

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

Su-27 Russian Knights

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

ILGromovnik ::Pa pretpostavljam da taj avion koristi cela grupa za svakodnevno uvezbavanje,pa je zato u onakvom stanju. Ostale avione (u trobojkama i sl) sam video u sasvim (najblaze receno) pristojnom stanju...
Mislim da je onaj primerak namenjen maximalnom drilu pilota,do poslednjeg atoma resursa (tuzno,ali tako je),kao zrtva za postedu resursa drugih aviona u grupi... Crying or Very sad


sumnjam.Za takve namene bi UB bio primereniji,jer moze da leti dvoje,a svaki pilot akro-grupe vezba na svom avionu.Izuzetci su retki.
Ovi avioni su jednostavno dotrajali,to je cela prica.
Gazili su ih,przili do maksimuma,lomili ih na 9G 24/7 i to je uzelo danak.

offline
  • lacko  Male
  • Super građanin
  • doktor medicine
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 1493
  • Gde živiš: nis

archer ::ILGromovnik ::Pa pretpostavljam da taj avion koristi cela grupa za svakodnevno uvezbavanje,pa je zato u onakvom stanju. Ostale avione (u trobojkama i sl) sam video u sasvim (najblaze receno) pristojnom stanju...
Mislim da je onaj primerak namenjen maximalnom drilu pilota,do poslednjeg atoma resursa (tuzno,ali tako je),kao zrtva za postedu resursa drugih aviona u grupi... Crying or Very sad


sumnjam.Za takve namene bi UB bio primereniji,jer moze da leti dvoje,a svaki pilot akro-grupe vezba na svom avionu.Izuzetci su retki.
Ovi avioni su jednostavno dotrajali,to je cela prica.
Gazili su ih,przili do maksimuma,lomili ih na 9G 24/7 i to je uzelo danak.

slazem se,pogotovo ako se zna kakvi piloti lete na njima,sve sami asovi Cool

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

Beloruski Su-27ub Very Happy

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

RV Venecuele...


Dopuna: 30 Nov 2010 13:44

Izvinjavam se,greska,nenamerna.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

da se nadovezem na djoxovu bakljadu Wink














Dopuna: 01 Dec 2010 20:51

i malo vrtlozenja Wink




Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2239 korisnika na forumu :: 19 registrovanih, 1 sakriven i 2219 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Belisarius, bobomicek, bokicacar, bufanje, davididu, dejan1972, Draganeli, hyla, ISOF, kolateralnasteta, komsija1, lcc, Lepi Jova, Otto Grunf, sova72, Vanderx, XBMC, Đurđevdan