Modernizacija Orla

48

Modernizacija Orla

offline
  • Pridružio: 01 Dec 2009
  • Poruke: 2457
  • Gde živiš: Borca Sebes gde obicno .......

Nema sta vise da se prica eto im nek rade sta im volja, mislim da je pametnije da su iz muzeja izvukli G-50 bis Fw-190 Pe-2 i da su to sredili za muzejsku postavku nego sto se glupiraju sa ovi orlovi sa poljanceta. Za sta mi trebamo avione ovog tipa nije li bolje pare uloziti u bespilotnog jurisnika koji ce za ko zna koliko manje para nositi isto ili vise naoruzanja od J-22 ostati duze u vazduhu videti dalje i slicno.



offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

Pa oni to i rade. Sad će malo veš mašina da radi da se properu pare koje mogu mnogo bolje da se iskoriste, al koga to briga.



offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39666

Beograd -- Sa modernizovanim vazduhoplovima srpska vojska će biti još moćnija, kazao je danas u Batajnici ministar odbrane Aleksandar Vulin.
Vulin je to izjavio tokom obilaska radova na modernizaciji aviona "orao", koje u najvećem delu obavljaju domaći stručnjaci.
"Naše vazduhoplovstvo je i sada u potpunosti u stanju da zaštiti bezbednost i sigurnost našeg neba i naše zemlje, ali sa novim letelicama i sa modernizovanim vazduhoplovima, bićemo još moćniji", rekao je Vulin na aerodromu "Pukovnik - pilot Milenko Pavlović".
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • Pridružio: 03 Nov 2006
  • Poruke: 1084
  • Gde živiš: Adelaide, Australia

^Jbt dokle je doslo kad se i Vulinove izjave prenose kao nesto vazno i sa smislom. GUZ - Glavom U Zid

offline
  • Apok  Male
  • Legendarni građanin
  • Izrada proPotipova
  • Pridružio: 27 Apr 2013
  • Poruke: 2540
  • Gde živiš: Beograd

Милорадовић о модернизацији Орла:

offline
  • Pridružio: 06 Maj 2013
  • Poruke: 739

Ko pažljivo presluša, "svašta" može da se čuje Very Happy

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Kisele kise i vulkanske erupcije...pa brate mili Smile

offline
  • Pridružio: 17 Avg 2012
  • Poruke: 1622
  • Gde živiš: Šid, Srbija

Kako je naporno slusati ovog coveka.

offline
  • Sim.a 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Avg 2009
  • Poruke: 3419
  • Gde živiš: Zemlja čuda

Štipa oči dok se sluša
Wink

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2019
  • Poruke: 3144

Mercury ::Kisele kise i vulkanske erupcije...pa brate mili Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2375 korisnika na forumu :: 35 registrovanih, 0 sakrivenih i 2340 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEKSICMILE, aleph_one, Arhiv, bankulen, Bombona, Boskovic, brane2208, cenejac111, CrveniSolaris, desmeki, Desmond, Dovla 1980, Duck of Death, Duschi, GrammaticalAnalysis, ILGromovnik, istina, kuntakinte, kybonacci, Lap720, mgolub, Milan A. Nikolic, nemkea71, NiKoLa27, Romibrat, Shilok, Siti2, tanakadzo, vaso1, veljko82, VladaKG1980, Vlado82, volimpivuvolimrakiju, vukovi, zlaya011