Automatske puške (koje nemaju zasebnu temu)

90

Automatske puške (koje nemaju zasebnu temu)

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 3753

I to sa obe strane, mada ako se uzme da je namena prangijanje po streljani, onda i nije nedostatak.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Ima luftiraljku što bi Radmila Savičević rekla u Vrućem Vetru Smile



offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

Napisano: 21 Jan 2022 17:53

I pored toga sto je namenjena streljani, pokazala se kao djubre po recima velike vecine korisnika u Ju Es end Ej. Ne izbacivanje caure, problem sa okvirima, odnosno ispadanjem istih itd.

Kacim yt linkove kad dodjem kuci

Dopuna: 21 Jan 2022 18:25




Evo jedan od poznatijih na YT koji je rekao da su se pokazale lose, ali ruku na srce, ljudi iz M&Ma su se potrudili i polako od tad otklanjaju probleme (pucanje udarne igle, kvalitet obrade itd.)

Dopuna: 21 Jan 2022 18:33

Mada, dostat reci je bilo na ovoj temi o njoj, tako da ima i podataka o cestim kvarovima na ovoj temi, samo treba prelistati

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 3753

Jos kada to ukomponujes sa cenom koja je 40% visa od recimo Zastave, dobijes duplo golo sa gornjim i donjim sandukom.

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39722

NBR-180 7.62x39

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22302

Ako u 7.62x39mm, na komercijalnom trzistu ne koristis okvir od AK... imas problem.

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12021



I tako krenu da petljaju, svaki put.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8016

Pošto je zaključana tema onda ovde

Modularna na opitovanju kod izviđača VS


online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39722

offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

boksi ::Pošto je zaključana tema onda ovde

Modularna na opitovanju kod izviđača VS



Ili sam ja ocoraveo ili na ovoj slici sesiposkrndelj nema zadnji nisan Shocked

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 838 korisnika na forumu :: 124 registrovanih, 8 sakrivenih i 706 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A3C, ALEXV, amaterSRB, Asparagus, BaneM75, Banovo Brdo, berste23, bigbear, bluesky, Bojan198527, Boris BM, boromir, Bozjidar87, BrcakRS, carinko, Chainsaw, CHARLIE JA., Cirkon, Comisa, Dannyboy, Darko_X, Dejan_vw, Deki Duga Devetka, Demi87, dendrit86, dj.ape, djonsule, DonRumataEstorski, draganca, draggan, ElGenius, EXIT78, feanor, Flanker-G, Frunze, Georgius, gost321, Gradjanin, Hans Gajger, HogarStrashni, howyesno, Ilija84, Jeremiah, Jomini, Jonbonjovi, K2, knutveliki, konstruktor, LostInSpaceandTime, luka35, lukac, magyar, Marko Marković, Marky, MaRtInsrbija1993, mercedesamg, Metanoja, Mickey12345, MIKI63, milenko crazy north, Miler88, miljannis, Milos1987, mirkoro, Moldovan, Mrav Obrad, museum, nebkv, Nemanja Opalić, nenomir, neutrino, nuke92, omen, Orc, PantR, pein, pera bager, Permaldar, Phalanx, Piicoki, PoolbegD02, probisic, procesor, proka89, Pururin, Qvazimodo, radovanstojkov023, RajkoB, Recce, royst33, s0ne, sabros, samoulogovankorisnik, sekretar, septembar, sevenino, shadower78, sickmouse, Solunac na steroidima, Sone0883, strelac07, Tafocus, tanakadzo, Trimi68, tubular, Tvrtko I, UncleSAM, Username1000, VanZan, vazduh, Vlad000, Vlado82, Vojo06, Volfero, vrgudinac, vrlenija, XBMC, YugoSlav, zivojin32, Zjmc, ZlatniRez, Zmajac, 800077